olaian

LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE

5,0 (2)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zespół surferek na różnych poziomach umiejętności stworzył legginsy dla początkujących, surfujących w przybrzeżnej pianie.

Damskie legginsy anty-UV, do ochrony przed słońcem nawet w wodzie, oraz przed podrażnieniami w kontakcie z deską.

Kod produktu:

8552808

  • Stabilny na falach

    Pasek modelujący. Tasiemka do związania z koszulką anty-UV.

  • Ochrona przeciwsłoneczna

    Tkanina legginsów o zatwierdzonym wskaźniku UPF 50+.

LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE
LEGGINSY UV SURFING 100 DAMSKIE

SURFOWANIE - POCZĄTKUJĄCY

Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w małe fale. Stworzyliśmy dla Ciebie szeroką gamę kostiumów dobrze dostosowanych do okazjonalnego uprawiania surfingu i do budowy ciała.

Chroni przed UV, nawet na mokro.

Tkanina z której wykonana jest odzież anty-UV OLAIAN pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Jest ono gwarancją skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana do uprawiania sportów wodnych w wodzie i na brzegu. Filtrowanie promieniowania UV uzyskuje się poprzez zagęszczenie włókien tkaniny; taka ochrona jest trwała, nawet po praniu. Uwaga, elastan zawarty we włóknach może ulec uszkodzeniu w chlorowanej wodzie.

OCHRONA NÓG PODCZAS SURFOWANIA

Te legginsy chronią przed otarciami o deskę, w szczególności na wysokości kolan w pozycji leżącej na desce oraz na udach podczas siedzenia na desce.

Co oznacza UPF 50+?

UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV. Aby zapewnić zgodność z normą, materiał musi zatrzymywać co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.

System podtrzymujący i stabilność w falach

Modelujący pasek sprawia, że legginsy zostają na miejscu nawet podczas spadania z deski w fale. Tasiemka z przodu paska łączy legginsy z koszulką anty-UV i zapobiega podsuwaniu się góry. Uwaga, ta tasiemka nie daje możliwości dopasowania w talii.
Dla lepszej ochrony zalecamy noszenie legginsów razem z koszulką anty-UV 500 OLAIAN (z długimi lub krótkimi rękawami).

Legginsy anty-UV do różnych sportów wodnych

Nasze legginsy anty-UV są tworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających surferek.
Są one również kompatybilne z innymi sportami wodnymi, takimi jak pływanie, kitesurf, windsurf, wakeboard, narty wodne, aktywny marsz w morzu (wzdłuż brzegu) czy SUP (stand-up paddle).

Zachowania chroniące przed słońcem

Pomimo, że legginsy pozwalają chronić się przed słońcem, należy brać pod uwagę zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia itd. Noszenie legginsów nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia koszulki anty-UV, okularów przeciwsłonecznych, kapelusza lub czapki z daszkiem, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, regularnego picia wody itd.

OLAIAN, SURFINGOWA MARKA DECATHLON

OLAIAN jest nową marką surfingu i bodyboardu grupy Decathlon, zlokalizowaną w Hendaye, na południowym zachodzie Francji. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy lub piankę surfingową, a następnie przetestować go bezpośrednio w morzu, aby sprawdzić jego stabilność w falach.

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan

Testy

Stworzona i przetestowana przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.

Zatwierdzony przez

Wszystkie materiały chroniące przed słońcem są testowane przez naszych inżynierów w laboratorium. Są one zgodne z normą: EN 13758-2. Przeprowadzamy testy wykorzystywanych materiałów przed rozpoczęciem produkcji. Posiadamy także własne urządzenia pomiarowe, pozwalające uzupełnić testy wykonane w laboratoriach zewnętrznych. Produkty testowane są w laboratorium na mokro i sucho, a także podczas prawdziwego użytkowania (rozciąganie podczas noszenia).

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie