Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11

Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel

89,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zespół surferek na różnych poziomach umiejętności stworzył te damskie legginsy dla zaawansowanych, surfujących na każdym typie fal.

Damskie legginsy anty-UV do ochrony przed słońcem, nawet w wodzie, przylegające jak druga skóra, z wysokim stanem, lekko modelujące i zakrywające, zapewniają absolutny komfort w wodzie.

Kod produktu: 8648060

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Stabilny na falach

    Modelujący pasek i wysoka talia.

  • Ochrona przeciwsłoneczna

    Tkanina legginsów o zatwierdzonym wskaźniku UPF 50+.

Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel
Legginsy UV surfingowe damskie Olaian Rachel

Opis produktu

SURFOWANIE - ZAAWANSOWANI

Surfujesz intensywnie, jest to Twój ulubiony sport. Podczas treningów wiosłujesz do line upu, przepływasz przez załamanie fal, wykonując dive ducka, jeśli jesteś na shortboardzie, lub turtle dive na longboardzie. Angażujesz się w mocne fale przekraczające metr wysokości. Stworzyliśmy gamę kostiumów dostosowaną do intensywnego uprawiania surfingu i Twojej budowy ciała.

Chroni przed UV, nawet na mokro.

Tkanina z której wykonana jest odzież anty-UV OLAIAN pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Jest ono gwarancją skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana do uprawiania sportów wodnych w wodzie i na brzegu. Filtrowanie promieniowania UV uzyskuje się poprzez zagęszczenie włókien tkaniny; taka ochrona jest trwała, nawet po praniu. Uwaga, elastan znajdujący się we włóknach polarowych może ulec uszkodzeniu w chlorowanej wodzie.

Co oznacza UPF 50+?

UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV. Aby zapewnić zgodność z normą, materiał musi zatrzymywać co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.

OCHRONA NÓG PODCZAS SURFOWANIA

Te legginsy ograniczają otarcia o deskę i wax, w szczególności na wysokości kolan w pozycji leżącej na desce oraz na udach podczas siedzenia na desce.

Legginsy anty-UV do różnych sportów wodnych

Nasze produkty anty-UV są tworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających surferów. Są one również kompatybilne z innymi sportami wodnymi, takimi jak pływanie, kitesurf, windsurf, wakeboard, narty wodne, aktywny marsz w morzu (wzdłuż brzegu) czy SUP (stand-up paddle).

Zachowania chroniące przed słońcem

Pomimo, że produkt pozwala chronić się przed słońcem, należy brać pod uwagę zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia itd. Noszenie go nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia okularów przeciwsłonecznych, kapelusza lub czapki z daszkiem, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, regularnego picia wody itd.

OLAIAN, SURFINGOWA MARKA DECATHLON

OLAIAN jest nową marką surfingu i bodyboardu grupy Decathlon, zlokalizowaną w Hendaye, na południowym zachodzie Francji. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy lub piankę surfingową, a następnie przetestować go bezpośrednio w morzu, aby sprawdzić jego stabilność w falach.

Skład

Materiał główny 65% Poliamid, 35% Elastan

Testy

Stworzona i przetestowana przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.

Zatwierdzony przez

Wszystkie materiały chroniące przed słońcem są testowane przez naszych inżynierów w laboratorium. Są one zgodne z normą: EN 13758-2. Przeprowadzamy testy wykorzystywanych materiałów przed rozpoczęciem produkcji. Posiadamy także własne urządzenia pomiarowe, pozwalające uzupełnić testy wykonane w laboratoriach zewnętrznych. Produkty testowane są w laboratorium na mokro i sucho, a także podczas prawdziwego użytkowania (rozciąganie podczas noszenia).

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie