garmin

Licznik GPS rowerowy Edge Explore

Kod produktu: 8535222

0,0 (324)

779,00 zł 799,00 zł - 20,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 799,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +750 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Licznik rowerowy GPS EDGE EXPLORE to licznik z nawigacją, z dotykowym ekranem i inteligentnymi funkcjami.

  Wyposażony w fabrycznie zainstalowane mapy Cycle Map Europe, wskazuje najczęściej uczęszczane trasy. Liczne funkcje dostępne online pozwalają pozostać w kontakcie z innymi rowerzystami.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Kontrola trajektorii

   Instrukcje nawigacji i automatyczny generator tras.

  • Skuteczność dotyku

   Licznik rowerowy z GPS, z 3-calowym ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości.

  • Łączność

   Łączność Bluetooth ze smartfonem, łączność ANT+ z czujnikami (opcjonalnie).

  • Czas działania na baterii

   Czas działania baterii: Do 12 godzin.

  • Wodoszczelność

   Poziom wodoodporności IPX7.

  Droga otwiera się przed Tobą!

  Z urządzeniem Edge Explore, nie stracisz nawet sekundy. Sprzedawany gotowy do użytku licznik jest łatwy w konfiguracji i użyciu. Ponieważ umożliwia natychmiastową orientację w terenie, nie przegapisz nic z zapierających dech w piersi widoków. Dzięki 3-calowemu wyświetlaczowi Edge Explore jest jasny i czytelny w każdych warunkach, zarówno w pełnym słońcu, przy zachmurzeniu, a nawet w deszczu. Dotykowy ekran działa szybko i sprawnie, nawet obsługiwany w rękawiczkach.

  Ruszaj ku rowerowej przygodzie

  Z licznikiem Edge Explore oddaj się przygodzie nie gubiąc wytyczonej trasy. Posiada on wbudowane fabrycznie mapy Garmin Cycle Maps Europe, które doprowadzą Cię gdzie tylko zechcesz. Trasy generowane są w oparciu o popularność za pomocą funkcji Trendline, która korzysta z danych gromadzonych przez miliony przejechanych na rowerach kilometrów. Dzięki nim trafisz na najbardziej lubiane lokalne trasy. Urządzenie Edge Explore prowadzi Cię za pomocą funkcji głosowej.

  Jedź będąc w kontakcie

  Możesz schować telefon i bezpiecznie i łatwo cieszyć się przejażdżką: z Edge Explore masz do dyspozycji wszystkie inteligentne funkcje, jakich potrzebujesz. Korzystaj z funkcji LiveTrack, aby dać możliwość przyjaciołom na śledzenie na bieżąco Twojej pozycji, lub z funkcji GroupTrack, aby śledzić nawet do 50 towarzyszy podróży. Jeśli Twoi towarzysze wyprzedzili Cię, lub zostali w tyle możesz skorzystać z komunikatora dla rowerzystów.

  Dostosuj swój licznik

  Bardzo łatwo można dostosować licznik Edge Explore z pomocą aplikacji, widgetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ™.