Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Raty 0%
garmin

Licznik GPS rowerowy Edge Explore

3,5 (2)

1099 zł

109,90 zł x 10 rat
Oblicz ratę
Otrzymaj +1099 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Licznik rowerowy GPS EDGE EXPLORE to licznik z nawigacją, z dotykowym ekranem i inteligentnymi funkcjami.

Wyposażony w fabrycznie zainstalowane mapy Cycle Map Europe, wskazuje najczęściej uczęszczane trasy. Liczne funkcje dostępne online pozwalają pozostać w kontakcie z innymi rowerzystami.

Kod produktu: 8535222

 • Kontrola trajektorii

  Instrukcje nawigacji i automatyczny generator tras.

 • Oddziaływanie na zmysł dotyku

  Licznik rowerowy z GPS, z 3-calowym ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości.

 • Łączność

  Łączność Bluetooth ze smartfonem, łączność ANT+ z czujnikami (opcjonalnie).

 • Czas działania na baterii

  Czas działania baterii: Do 12 godzin.

 • Wodoszczelność

  Poziom wodoodporności IPX7.

Droga otwiera się przed Tobą!

Z urządzeniem Edge Explore, nie stracisz nawet sekundy. Sprzedawany gotowy do użytku licznik jest łatwy w konfiguracji i użyciu. Ponieważ umożliwia natychmiastową orientację w terenie, nie przegapisz nic z zapierających dech w piersi widoków. Dzięki 3-calowemu wyświetlaczowi Edge Explore jest jasny i czytelny w każdych warunkach, zarówno w pełnym słońcu, przy zachmurzeniu, a nawet w deszczu. Dotykowy ekran działa szybko i sprawnie, nawet obsługiwany w rękawiczkach.

Ruszaj ku rowerowej przygodzie

Z licznikiem Edge Explore oddaj się przygodzie nie gubiąc wytyczonej trasy. Posiada on wbudowane fabrycznie mapy Garmin Cycle Maps Europe, które doprowadzą Cię gdzie tylko zechcesz. Trasy generowane są w oparciu o popularność za pomocą funkcji Trendline, która korzysta z danych gromadzonych przez miliony przejechanych na rowerach kilometrów. Dzięki nim trafisz na najbardziej lubiane lokalne trasy. Urządzenie Edge Explore prowadzi Cię za pomocą funkcji głosowej.

Jedź będąc w kontakcie

Możesz schować telefon i bezpiecznie i łatwo cieszyć się przejażdżką: z Edge Explore masz do dyspozycji wszystkie inteligentne funkcje, jakich potrzebujesz. Korzystaj z funkcji LiveTrack, aby dać możliwość przyjaciołom na śledzenie na bieżąco Twojej pozycji, lub z funkcji GroupTrack, aby śledzić nawet do 50 towarzyszy podróży. Jeśli Twoi towarzysze wyprzedzili Cię, lub zostali w tyle możesz skorzystać z komunikatora dla rowerzystów.

Dostosuj swój licznik

Bardzo łatwo można dostosować licznik Edge Explore z pomocą aplikacji, widgetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ™.

Wgrywanie