Raty 0%
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Raty 0%

Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 530

999,99 zł

200,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę
Otrzymaj +999 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Licznik rowerowy Edge 530 umożliwia dynamiczne monitorowanie wydajności oraz dostarcza dane potrzebne do poprawy osiągów. Jesteś zainteresowany?

Jedź, jakbyś znał każdy podjazd i każdy zakręt. I znajduj trasy najbardziej uczęszczane przez kolarzy z okolic. Czas działania do 20 godzin.

Kod produktu: 8617926

Zalety produktu

 • Pomiar parametrów

  Czas, dystans, prędkość, wysokość i pozycja. Tętno i nawigacja.

 • Łączność

  Łącze Bluetooth.

 • Kontrola trajektorii

  Nawigacja po mapach i programowanie trasy.

 • Czas działania na baterii

  Czas działania do 20 godzin.

 • Coaching

  Programowanie ćwiczeń i zarządzanie treningiem.

 • Łatwość odczytu

  Ekran 2,6 cala, kolorowy, 246 × 322 pikseli.

 • Wodoszczelność

  Poziom wodoodporności IPX7.

Opis produktu

Funkcja Climbpro: zarządzaj wysiłkiem

Wyświetl dystans, który pozostał do podjechania oraz nachylenie stoku, podczas pokonywania określonej trasy. Pomaga to lepiej określić intensywność wysiłku i sprawdzić, ile jeszcze musisz z siebie dać.

Dynamiczne monitorowanie wydajności treningów i stopnia wytrenowania

Uzyskaj więcej informacji o tym jak ciało reaguje na treningi. Kontroluj wskaźnik pułapu tlenowego, czas odpoczynku, obciążenie treningowe, cel obciążenia treningowego i wiele innych parametrów.

Czy trening jest efektywny? Skorzystaj z automatycznej oceny historii ostatnich treningów i wskaźników wydolności, aby dowiedzieć się, czy trening jest skuteczny, na optymalnym poziomie czy zbyt intensywny.

Licznik połączony z telefonem: Smart Notifications, Connect IQ, synchronizacja z Garmin Connect

Odbieraj e-maile, wiadomości i powiadomienia bezpośrednio na liczniku Edge, po skonfigurowaniu go ze zgodnym smartfonem.

Pobieraj pola danych, aplikacje i widgety ze sklepu Connect IQ.

Aplikacja Garmin Connect daje dostęp do aktywnej społeczności, której użytkownicy mogą na bieżąco łączyć się podczas ruchu, brać udział w rywalizacji, a nawet udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych.

Dynamika jazdy

Korzystaj z zaawansowanych pomiarów stworzonych, aby dostarczać szczegółowe informacje na temat zmian Twoich osiągów w zależności od zmiennych warunków takich jak pozycja, konfiguracja roweru, czas trwania jazdy, etc.

Rejestruj każdy szczegół jazdy MTB dzięki nowym pomiarom, takim jak ilość skoków, ich długość i czas w powietrzu podczas skoku.

Zaawansowane treningi

Synchronizuj ćwiczenia z aplikacji TrainingPeaks® i naszej społeczności internetowej, Garmin Connect™, bezpośrednio na urządzeniu Edge. Wyświetlaj nadchodzące treningi i łatwo przechodź do odpowiednich ćwiczeń.

Generator popularnych tras Trendline

Korzystając z miliardów kilometrów tras udostępnionych przez kolarzy, Edge 530 sugeruje najlepszą trasę, wybierając z najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.
Spędzaj więcej czasu pedałując a mniej czekając dzięki funkcji obliczania trasy dwukrotnie szybszej niż we wcześniejszych modelach.

Aplikacja Trailforks i tryb Forksight

Pobierz darmową aplikację Trailforks ze sklepu Connect IQ™, następnie odblokuj zawartość map Trailforks na swoim urządzeniu Edge, w tym stan tras, heatmaps (mapy najczęściej używanych szlaków) i więcej.

Kiedy korzystasz z aplikacji Trailforks, ten tryb automatycznie wyświetla najbliższe rozwidlenia dróg i wskaże Twoją pozycję na siatce szlaków.

Nawigacja: Garmin Cycle Map, prowadzenie głosowe, powrót do punktu startowego

Korzystaj z fabrycznie wgranych map dostarczających informacji na temat wysokości i ciekawych punktów, oraz umożliwiających wyszukiwanie adresów.

Nie zgubisz trasy dzięki funkcjom szczegółowej nawigacji i powiadomieniom o zbliżających się zmianach kierunku trasy.

Urządzenie Edge 530 pomaga wrócić na szlak jeśli się od niego oddalisz i prowadzi z powrotem do punku startu, jeśli chcesz wcześniej wrócić do domu.

Aklimatyzacja do upałów i wysokości

Bądź gotowy stawić czoła każdym warunkom. Sprawdź jak ciało reaguje na różne warunki otoczenia korzystając z danych pokazujących aklimatyzację do temperatury i wysokości.

Dłuższy czas działania baterii

Licznik Edge 530 zapewnia 20 h działania w trybie GPS i do 40 h z zestawem zasilającym Garmin Charge™ (do kupienia oddzielnie) lub w trybie oszczędzania energii.

Poważnie podejdź do kwestii bezpieczeństwa

KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMEM VARIA:
Połącz urządzenie Edge 530 z naszymi światłami i wstecznym radarem Varia, aby widzieć drogę i być lepiej widocznym.

WYKRYWANIE ZDARZENIA
Licznik Edge automatycznie wysyła lokalizację użytkownika do kontaktów alarmowych jeśli wykryje wypadek.

ALARM ROWEROWY
Alarm rowerowy chroniony kodem PIN wysyła powiadomienie na smartfon jeśli rower zmieni lokalizację pod Twoją nieobecność.

WIADOMOŚCI GRUPOWE
Pozostawaj w kontakcie ze współuczestnikami wycieczki.

Kompatybilny z rowerami elektrycznymi Shimano Steps

Wyświetl ekran stanu i specjalne pola danych roweru elektrycznego oraz powiadomienia o stanie i komunikaty ostrzegawcze systemu. Możesz również podczas jazdy zobaczyć poziom wspomagania, aktualne przełożenie, pozostały poziom akumulatora i wiele więcej.

W pudełku

Samo urządzenie:
Edge 530,
Standardowy uchwyt,
Uchwyt na kierownicę,
Mocowanie,
Przewód USB.
Dokumentacja.

Dane techniczne

Wszystkie informacje techniczne znajdziesz tutaj: https://buy.garmin.com/fr-FR/FR/p/621224#specs

Opinie

Wgrywanie