Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Licznik rowerowy GPS Bryton Rider 11E

329,99 zł

Otrzymaj +329 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rider 11E, zmieni wasze spojrzenie na liczniki!

Rider 11E posiada wbudowany odbiornik GNSS zwiększający precyzję, nową funkcję nawigacji, 16-godzinną autonomię działania baterii i inteligentne powiadomienia.

Kod produktu: 8760327

Zalety produktu

 • Pomiar parametrów

  Czas, dystans, prędkość, wysokość i położenie.Opcjonalnie: pulsometr i czujnik kadencji.

 • Łączność

  Łącze Bluetooth.

 • Czas działania na baterii

  Czas działania do 16 godzin.

 • Wodoszczelność

  Poziom wodoodporności IPX7.

Opis produktu

Ulepszony, kontrastowy ekran 2"

Rider One posiada duży ekran 2", na którym wyświetla do 4 sekcji danych o jeździe na stronę (w sumie 5 stron), umożliwiając rowerzyście uzyskanie informacji o bieżącym treningu.

Łączność

Technologia Bluetooth Smart bezprzewodowa.Automatyczna synchronizacja TrainingPeaks.Automatyczna synchronizacja Strava.Kompatybilny z pasami cardio Bluetooth wszystkich marek.

Czas pracy na baterii 16 h

Rider 11E zapewnia długi czas działania na baterii, wystarczający na treningi trwające do 16 h. Obsługuje także zewnętrzne powerbanki, co pozwala ładować go podczas użytkowania.

Funkcje

Rider 11E oferuje do 30 funkcji danych w czasie rzeczywistym, takich jak spersonalizowane strony danych, w tym czas trwania, prędkość, dystans, nawigacja, kalorie, kadencja, wysokość, tętno i tętno progu mleczanowego, dzięki czemu jesteś zawsze poinformowany o bieżącym treningu.

Inteligentne powiadomienia

Rider 11E otrzymuje inteligentne powiadomienia, w tym e-maile, połączenia i sms'y podczas trwania treningów, po sparowaniu go z aplikacją Bryton przez bluetooth. *Dostępna na telefony iOS i Android.

Ekran 2.0 z automatycznym czujnikiem bluetooth

Rider 11E automatycznie dostosowuje wyświetlanie poszczególnych pół danych po wykryciu sparowanych czujników bluetooth. Ponadto, kiedy bateria czujnika jest bliska rozładowania, jego dane na ekranie mrugają, co jest dla Ciebie sygnałem przypominającym o jego naładowaniu, aby być gotowym na kolejny trening. Możesz również spersonalizować swoje strony/pola danych za pośrednictwem aplikacji Bryton w zależności od własnych celów treningowych.

Wyświetlanie danych dostosowywane za pomocą aplikacji

Możesz spersonalizować swoje strony/pola danych w zależności od własnych celów treningowych dzięki aplikacji Bryton, przez bluetooth, bardzo łatwej w użyciu.

Automatyczne podświetlenie

W zależności od długości i szerokości geograficznej aktualnej pozycji, funkcja podświetlenia zostanie automatycznie włączona przed zachodem słońca, dzięki czemu możesz jeździć wszędzie i o dowolnej porze.

Informacje dotyczące wysokości

Wbudowany barometr pozwala wyświetlać kompletne dane o wysokości odpowiadającej aktualnemu położeniu, dzięki czemu możesz śledzić różnice wysokości i temperatury i dopasowywać się do nich. Rider 11E umożliwia łatwą kalibrację wysokości. Po sparowaniu z aplikacją Bryton, możesz w prosty sposób skalibrować wysokość z pomocą telefonu.

Automatyczna synchronizacja ze STRAVA, TrainingPeaks i Selfloops

Nie wymaga oprogramowania do konwersji plików. Pliki treningowe są automatycznie zapisywane w formacie FIT, i mogą być przesyłane na najpopularniejsze aplikacje rowerowe, w tym STRAVA, TrainingPeaks, Map My Ride, Fit track i wiele innych.

Synchronizacja z aplikacją Bryton

Korzystaj z bezpośredniej synchronizacji bez przerw z nową aplikacją Bryton. Twoje dane treningowe mogą być synchronizowane przez Bluetooth z urządzenia do aplikacji Bryton, gdzie możesz wyświetlać swoje postępy i graficzne analizy, jednocześnie udostępniając swoje wycieczki w serwisach społecznościowych.

Wymiary i waga

Szerokość: 46.2 mm; Długość: 71.0 mm; Wysokość: 16,5 mm.Waga: 52 g.

Specyfikacja

Wyświetlacz: Ekran LCD HTN segmentowy 2".Czas działania: 16 h.GPS: Bardzo czuły czip.Szczelny: IPX7.Alerty: tak.Historia treningów: 30 h w trybie 1 sekundowym; 120 h w trybie inteligentnego zapisu.Strefy tętna: 7 stref.Temperatury działania: -10C° ~ 50C°.

Opinie

Wgrywanie