Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Koniec serii

Licznik rowerowy GPS Bryton Rider 320 E

349,99 zł 399 zł - 49 zł

Otrzymaj +349 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Licznik GPS Rider 320e zmieni wasze spojrzenie na liczniki!

Rider 320e posiada wbudowany odbiornik GNSS zwiększający precyzję, nawigację, 35-godzin działania na baterii, bluetooth, inteligentne powiadomienia i 77 funkcji.

Kod produktu: 8741173

Zalety produktu

 • Pomiar parametrów

  Czas, dystans, prędkość, wysokość i pozycja. Pomiar pulsu (opcjonalny czujnik).

 • Łączność

  Łącze Bluetooth.

 • Czas działania na baterii

  Czas działania do 16 godzin.

 • Wodoszczelność

  Poziom wodoodporności IPX7.

Opis produktu

Prosty i precyzyjny

Stworzony z myślą o prostocie i wygodzie użytkowania licznik Rider 320e wyposażony jest w wyświetlacz 2,3 cala wysokiej jakości, zapewniający wyraźny obraz niezależnie od kąta widzenia, aby zaoferować najlepsze wrażenia z jazdy. Dzięki funkcji śledzenia trasy i instrukcjom zakręt po zakręcie, poznawanie nowych miejsc nie stwarza żadnego problemu; zintegrowany system GNSS umożliwia urządzeniu Rider 320e dokonywanie szybszej i bardziej precyzyjnej lokalizacji satelitarnej.

Wyraźny odczyt

Zaprojektowany, aby zapewnić najlepszy odczyt, Rider 320e wyposażony jest w duży, czarno-biały wyświetlacz 2,3 cala. Wysokiej jakości ekran umożliwia wyraźny odczyt pod dowolnym kątem i bez zakłóceń w każdych warunkach. Jeden rzut oka na stronę, która pomieści do 8 danych na stronę, i możliwa jest pełna kontrola swoich osiągów, na bieżąco.

Obsługa czujników ANT+/ BLE

Dla większej wygody czujniki ANT+ i BLE doskonale działają z Rider 320e po prostym sparowaniu.

Absolutna precyzja

Komputer rowerowy GPS Rider 320e obsługuje 5 różnych systemów satelitarnych: GPS, Glonass (Rosja), BDS (Chiny), Galileo (Europa) i QZSS (Japonia), co zapewnia szybszy start i bardziej niezawodne połączenie z satelitami w każdym otoczeniu, w szczególności pomiędzy budynkami, drzewami, czy w górach.

Obsługa do 77+ funkcji

Rider 320e dostarcza kompletne dane do analizy wydajności treningu. Posiada aż 77+ funkcji, w tym czas, prędkość, kalorie, kadencja, wysokość, moc, tętno, etc.

35 godzin pracy na baterii

Jeśli lubisz długie jazdy, Rider 320e doskonale odpowiada Twoim potrzebom. Zapewnia do 35 godzin pracy na baterii i umożliwia ładowanie za pomocą powerbanku podczas nagrywania.

Pedały z pomiarem mocy

Rider 320e przeznaczony jest również dla użytkowników, którzy korzystają z pedałów z czujnikiem mocy. Wystarczy zdefiniować długość korby w celu skalibrowania urządzenia, aby uzyskać precyzyjne wartości mocy generowane przez czujnik mocy pedałów.

Inteligentne powiadomienia

Nie martw się więcej, że przegapisz ważne połączenia, e-maile, czy sms'y podczas jazdy. Rider 320e powiadamia Cię o przychodzących połączeniach, e-mailach czy sms'ach, po wcześniejszym sparowaniu go ze smartfonem przez bluetooth.

Wyświetlanie danych dostosowywane za pomocą aplikacji

Dostosuj swój wyświetlacz danych za pomocą aplikacji Bryton! Po sparowaniu z aplikacją Bryton możesz spersonalizować swoje pola danych/strony w zależności od swoich celów treningowych za pośrednictwem BLE na telefonie. Jego używanie jest bardzo łatwe.

Automatyczna synchronizacja ze STRAVA, TrainingPeaks i Selfloops

Nie wymaga oprogramowania do konwersji plików. Pliki treningowe są automatycznie zapisywane w formacie FIT, i mogą być przesyłane na najpopularniejsze strony rowerowe, w tym STRAVA, TrainingPeaks, Endomondo, Map My Ride, Fit track i wiele innych.

Synchronizacja z aplikacją Bryton

Korzystaj z bezpośredniej synchronizacji bez przerw z nową aplikacją Bryton. Twoje dane treningowe mogą być synchronizowane przez Bluetooth z urządzenia do aplikacji Bryton, gdzie możesz wyświetlać swoje postępy i graficzne analizy, jednocześnie udostępniając swoje wycieczki w serwisach społecznościowych.

Wymiary i waga

Szerokość: 49.9 mm;
wysokość: 83.9 mm;
Głębokość: 16,9 mm.
Waga: 67 g.

Specyfikacja

Wyświetlacz: Ekran 2,3 cala Mono LCD;
Czas działania: 35 h.
GPS: Bardzo czuły czip.
Szczelny: IPX7.
Alerty: tak;
Historia okrążeń: 130 okrążenia;
Historia treningów: 300 h;
Strefy tętna: 7 stref.
Temperatury działania: -10C° ~ 50C°.

Opinie

Wgrywanie