Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Najlepiej oceniany

Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS

119,99 zł

Kolor:

Jasny niebieskozielony / Jasny miętowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Easybreath, 1. pełnotwarzowa maska do snorkelingu na świecie, dostępna dla dzieci (6 - 10 lat), aby mogły widzieć i oddychać pod wodą jak na lądzie.

Maska do snorkelingu w rozmiarze dostosowanym do dziecięcej budowy twarzy, z panoramicznym polem widzenia i możliwością oddychania przez nos i usta, przybliża możliwość eksploracji podwodnego świata.

Kod produktu: 8549879

Podobne produkty

Zalety produktu

Łatwość oddychania

Maska pełnotwarzowa zapewnia naturalne oddychanie przez nos i/lub usta.

Ograniczenie parowania

Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega parowaniu maski.

Pole widzenia

Panoramiczne pole widzenia 180°.

Szczelność

Fajka z systemem "dry-top-release" ograniczającym wlewanie się wody od góry.

Odprowadzanie wody

Zawór spustowy u dołu maski do odprowadzania wody przy podnoszeniu głowy.

Dopasowanie

Rozmiar XS z silikonowym kołnierzem, zapewniającym komfort i szczelność.

Zdjęcia

Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS

Opis produktu

Czym jest Easybreath?

Maska Easybreath Junior jest pełnotwarzową maską do snorkelingu stworzoną przez Decathlon. Z panoramicznym polem widzenia pod kątem 180°, systemem anty-fog i łatwością do zakładania, maska Easybreath Subea jest idealnym produktem dla dzieci od 6 do 10 lat, pragnących poznawać morskie głębiny. Wyposażona jest w najnowszą innowację, system "dry-top-release", który pozwala uniknąć zablokowania oddechu podczas zalania falą lub przy wynurzaniu głowy nad wodę.

Jak działa maska Easybreath?

Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się pary w masce.Powietrze nasycone wilgocią i CO² odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze stałe jest wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

Czy można nurkować w masce Easybreath Junior?

Maska do snorkelingu Easybreath Junior nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza zawarta w tej masce do snorkelingu jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Podczas nurkowania na bezdechu niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath Subea jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

Dzięki swojej budowie maska Easybreath Decathlon jest idealna dla dzieci, najczęściej obserwujących podwodny świat z powierzchni.Wybór tej maski pełnotwarzowej do snorkelingu polecamy w przypadku, gdy dziecko poszukuje przede wszystkim bardzo dużego komfortu oddychania i szerokiego pola widzenia.

Jaki rozmiar maski Easybreath wybrać?

Maska Easybreath Junior jest odpowiednia dla dzieci od 6 do 10 lat i dostępna jest w jednym rozmiarze: XS. Maska pełnotwarzowa dostępna jest także w rozmiarach dla osób powyżej 10 lat, w 2 rozmiarach pasujących do 90% twarzy. Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą, wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

Jak działa system Dry Top zapobiegający wlewaniu się wody?

Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się na małych falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyli głowę do przodu aby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia trzeba dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

Czy z maską Easybreath mogę nosić swoje okulary?

Większość okularów uniemożliwia zapewnienie szczelności maski, ponieważ odkształcają one kołnierz. Dlatego używanie maski Easybreath z okularami korekcyjnymi jest skomplikowane.Subea stworzyła szkła korekcyjne, które mocuje się wewnątrz maski za pomocą przyssawek. Możesz osobno wybrać korekcję dla każdego szkła (od -1 do -6) i zamocować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Na co muszę uważać używając maskę Easybreath?

Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski powierzchniowej Easybreath dla dzieci XS (6 -10 lat) z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

Czy w razie zniszczenia jest możliwość naprawienia maski Easybreath?

Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne są również dostępne za pośrednictwem internetu: Kody części: pasek - 8316952, zawór - 8363399, rurka - 8559605, biała zatyczka - 8590394.

Wymiary zdemontowanej maski

Wysokość: 23 cm. Szerokość: 15 cm. .Grubość: 11 cm.

Gwarancja

Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.

Skład

Skirt 100% Silikon Frame 100% Polipropylen (PP) Tube 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS) Lens 100% Poliwęglan (PC)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Nieodpowiednia <6lat, do intensywnego pływania oraz na bezdechu.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Opinie

Wgrywanie