kimjaly

MATA DO JOGI GRIP+ 5 mm V2 KIMJALY INDYGO

Kod produktu: 8738567

3,0 (1)

289,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ułóż dłonie na macie Grip+, która charakteryzuje się najwyższą przyczepnością i którą łatwo wyczyścić. Jej dodatkowy atut: grubość 5 mm zwiększająca komfort.

Dzięki wierzchniej warstwie o najwyższym poziomie przyczepności i dzięki bardzo dobrej stabilności w kontakcie z podłożem mata Grip+ jest świetnym partnerem wszystkich sesji dynamicznej jogi. Oddychaj, ćwicz, wyczyść matę i zacznij od nowa!

  • Przyczepność

    Wierzchnia warstwa z poliuretanu odznacza się bardzo dobrą przyczepnością i wchłania wilgoć.

  • Łatwość uczenia się

    Oznaczenia na macie stanowią pomoc w prawidłowym ułożeniu ciała.

  • Łatwość transportu

    Mata sprzedawana w zestawie z paskiem transportowym. Uwaga! Waży 2,9 kg.

Dlaczego stworzyliśmy ten produkt?

Zespół Kimjaly opracowuje produkty niezbędne do uprawiania jogi. Podczas tworzenia oferty i w procesie projektowania kierujemy się dewizą "mniej, ale lepiej".
Ten produkt został stworzony z myślą o maksymalnej przyczepności i o ułatwieniu prawidłowego ułożenia ciała dzięki wytyczonym liniom. Łatwo go zabrać z domu do studia. Wymiary maty: długość 185 cm, szerokość 65 cm, grubość 5 mm. Waga: 2,9 kg.

Jak wykonany jest ten produkt?

Produkt wykonany w 18% z kauczuku z recyklingu i w 6% z poliestru z recyklingu.
Łatwo go wyczyścić. W związku z tym jest odpowiedni do intensywnego uprawiania jogi. Wysokiej jakości materiały oraz zastosowany design czynią z tej maty trwały produkt.

Dlaczego ograniczamy wpływ produktów Kimjaly na środowisko?

Jako zespół Kimjaly jesteśmy przekonani, że jogini na całym świecie są bardzo wyczuleni na społeczne i środowiskowe wyzwania stojące przed naszą planetą.
Wzgląd na filozofię jogi oraz przekonania ekipy skłaniają nas do coraz dalej idących przedsięwzięć w zakresie projektowania w duchu ekologii.
Odpowiada to ogólnemu celowi firmy Decathlon, jakim jest stworzenie oferty, która począwszy od 2026 roku złożona będzie w 100% z produktów opracowanych z myślą o środowisku.

Jak dbać o matę?

W celu usunięcia zabrudzeń wyczyść matę ciepłą wodą z niewielką ilością mydła i pozostaw ją do wyschnięcia na wolnym powietrzu przed ponownym zwinięciem. Nie zostawiaj jej na słońcu. Mata wykonana jest z mocno przyczepnego, porowatego materiału, który może zachowywać ślady użytkowania. Świadczą one o tym, że ćwiczysz i robisz postępy.

Skład

Pianka 78% Foamed Natural rubber, 22% Rubber - Recycled Wierzch 65% Poliuretan, 35% PolyEthyleneTerephatalate Recycled (RPET)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, ciemnym, niewystawionym na działanie słońca miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie