quechua

Menażka turystyczna MH100 inox 4-os. (2,6 l)

Kod produktu: 8524877

5,0 (1)

149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi projektanci, będący pasjonatami turystyki, zaprojektowali kompletną i pomysłową menażkę 4-osobową. Umożliwia ona gotowanie i jedzenie poza domem.

Z nierdzewnej stali, łatwa konserwacja. Składany uchwyt zamykający pokrywkę do transportu. Podwójne, aluminiowe dno. Płaskie talerze i sztućce w zestawie. Dla 4 osób.

 • Łatwe użytkowanie

  Garnek wytrzymały i łatwy w czyszczeniu, składany uchwyt. 1025 g

 • Modularność

  1 garnek, 1 pokrywka/durszlak, 4 głębokie talerze (0,5 l), 4x 3 sztućce.

 • Łatwość transportu

  Składany uchwyt zamykający pokrywkę. Kompaktowa menażka (Ø 22,5 cm x 12,5 cm).

 • Szybkość działania

  Ze stali nierdzewnej z podwójnym dnem z aluminium.

 • Kompatybilność

  Można używać na kuchence lub nad ogniskiem.

Gotuj co chcesz i gdzie chcesz! Oto elementy wchodzące w skład menażki MH100 4-os.:

1 garnek z podziałką ze składanym opatentowanym uchwytem + małym składanym uchwytem do noszenia we dwoje, (2,6 l pojemn. użytk., 3,1 l pojemność całkowita, Ø 22,5 cm x 12,5 cm); 4 płaskie talerze ( 0,5 l, 69 g jeden); 4 zestawy 3 sztućców (widelec, łyżka, nóż), które można ze sobą połączyć (21 g zestaw); 1 pokrywka / durszlak (90 g).

Materiału z którego zrobiona jest menażka: najważniejszy wybór

Zdecydowaliśmy się na stal nierdzewną 18/8 (304), ponieważ jest bezpieczna dla żywności oraz wytrzymała. Nie utlenia się i zapobiega korozji. Jest bardzo odporna i można jej używać z wszelkimi sztućcami i przyborami (również metalowymi). Ponieważ stal nierdzewna gorzej przewodzi ciepło niż aluminium, produkt posiada podwójne dno z aluminium. Zapewnia to optymalne rozprowadzanie ciepła i optymalną skuteczność podgrzewania, redukuje natomiast ilość gazu niezbędną do gotowania.

Powłoka menażki

Gama MH100 nie posiada powłoki zapobiegającej przywieraniu. Chcieliśmy zaproponować prosty produkt, wytrzymały na każde warunki użytkowania i mycia. Nie musisz więc się zastanawiać jak produkt przewozić lub myć nie niszcząc go!

Plastikowe elementy

Wybraliśmy poliamid w przypadku sztućców, polipropylen w przypadku miski i uchwytu i tritan w przypadku pokrywki. Są one lekkie oraz wytrzymują wysokie temperatury (minimum 100°C), są odporne na uderzenia i deformację. Wszystkie elementy plastikowe odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA). Uwaga, nie umieszczać plastikowych elementów bezpośrednio nad płomieniem.

Użytkowanie menażki

Można używać na kuchence lub nad ogniskiem. Garnek posiada opatentowany składany uchwyt 2-częściowy, który służy również za blokadę menażki podczas transportu i drugi mały uchwyt do noszenia w dwie osoby. Pokrywka pasuje do garnka, pozwala na szybsze podgrzewanie pożywienia i może służyć również za durszlak. Płaskie talerze posiadają spód ograniczający odprowadzanie ciepła oraz otwór do łatwego jej zawieszenia.

Składanie menażki

Elementy można schować wewnątrz menażki. Najpierw 4 talerze, następnie sztućce, które łączą się ze sobą. Na górze umieszczamy pokrywkę, która zostaje zablokowana złożonym uchwytem. Talerze i sztućce są również dostępne w sprzedaży osobno.

Czyszczenie i konserwacja menażki

Przed pierwszym użyciem, wypłukać cały produkt 3 razy w czystej wodzie. Wszystkie elementy można myć zmywarce, będąc poza domem można je również myć w wodzie z mydłem lub za pomocą wody i piasku z rzeki!

Ograniczenia dotyczące użytkowania

Nie podgrzewać pustych naczyń, ponieważ mogą one ulec deformacji lub zniszczeniu. W przypadku użytkowania nad ogniskiem, należy pilnować, aby płomienie nie miały bezpośredniego kontaktu z elementami plastikowymi.Zablokować prawidłowo uchwyt przed użytkowaniem menażki.

Materiały i przepisy

Nasze produkty i materiały odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA).

Sprytne rozwiązania

Garnek z podziałką, by odmierzyć ilość lub objętość.Talerze posiadają uchwyt, by móc je powiesić, by szybciej wyschły.Składany uchwyt garnka zamyka menażkę, aby ułatwić transport.

Nasz zespół koncepcyjny opowiada historię projektowania menażki MH100:

Od początku chcieliśmy zaproponować produkt, który będzie zawierał wszystko co niezbędne do jedzenia i gotowania na dworze, a jednocześnie praktyczny i łatwy w utrzymaniu.c.d. Na każdym etapie projektowania uczestniczyło dużo osób, model 3D, testy z pasjonatami i początkującymi turystami, wiele emocji i w końcu gotowy produkt, z którego jesteśmy dumni: menażka prosta w użytkowaniu i łatwa w transporcie.

Kilka słów o gotowaniu od naszego zespołu koncepcyjnego:

"Poza turystyką, jedną z naszych pasji jest gotowanie. Nawet na dworze można gotować różne danie, nie tylko makaron. Czemu nie zebrać produktów podczas wędrówki. W końcu gotowanie jest proste, szczególną z tą menażką: chcieliśmy ułatwić życie turystom i turystkom. Na świeżym powietrzu jedzenie zawsze lepiej smakuje. Inaczej je doceniamy."

Skład

Opakowanie 95% Stainless Steel, 5% Aluminium Talerz 100% Polipropylen (PP) Sztućce 100% Poliamid 6.6 (PA6.6) Pokrywka 100% TRITAN

Porady dotyczące przechowywania

Umyć i wysuszyć przed schowaniem. Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

Ograniczenia

Nie podgrzewać pustej patelni.

Testy

Nasze produkty są poddawane testom laboratoryjnym oraz testom w terenie, aby zatwierdzić następujące elementy: powłokę antyadhezyjną, wytrzymałość mechaniczną, termiczną oraz odporność na ścieranie...

Wgrywanie