QUECHUA

Menażka turystyczna Quechua MH100 inox 2-os. (1,6 l)

79,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8492725

Nasi projektanci, będący pasjonatami turystyki, zaprojektowali kompletną i pomysłową menażkę 1-osobową. Umożliwia ona gotowanie i jedzenie poza domem.

Z nierdzewnej stali, łatwa konserwacja. Składany uchwyt zamykający pokrywkę do transportu. Głębokie talerze i sztućce w zestawie. Dla 2 osób.

Kolor: Ciemnoszary / Ciemny morski

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Łatwe użytkowanie

   Garnek wytrzymały i łatwy w czyszczeniu, składany uchwyt. 560 g

  • Modularność

   1 garnek, 1 pokrywka/durszlak, 2 głębokie talerze (0,5 l), 2 zestaw 3 sztućców.

  • Łatwość transportu

   Składany uchwyt zamykający pokrywkę. Kompaktowa menażka (Ø 19,5 cm x 10,5 cm).

  • Szybkość działania

   Cienka stal nierdzewna zapewniająca szybkie podgrzewanie.

  • Kompatybilność

   Można używać na kuchence lub nad ogniskiem.

  • Naprawa

   Pokrywka dostępna jako część zamienna, kod produktu: 8901278.

  Menażka turystyczna Quechua MH100 inox 2-os. (1,6 l)
  Menażka turystyczna Quechua MH100 inox 2-os. (1,6 l)

  Gotuj co chcesz i gdzie chcesz! Oto elementy wchodzące w skład menażki MH100 2-os.:

  1 garnek z podziałką i składanym uchwytem. (1,6 l pojemn. użytk., 1,95 l pojemność całkowita, 290 g, Ø 19,5 cm x 9,5 cm)
  2 głębokie talerze ( 0,5 l, 71 g jeden)
  2 zestawy 3 sztućców (widelec, łyżka, nóż), które można ze sobą połączyć (21 g zestaw)
  1 pokrywka / durszlak (80 g)

  Materiału z którego zrobiona jest menażka: najważniejszy wybór

  Zdecydowaliśmy się na stal nierdzewną 18/8 (304), ponieważ jest bezpieczna dla żywności oraz wytrzymała. Nie utlenia się i zapobiega korozji. Jest bardzo odporna i można jej używać z wszelkimi sztućcami i przyborami (również metalowymi).

  Powłoka menażki

  Gama MH100 nie posiada powłoki zapobiegającej przywieraniu. Chcieliśmy zaproponować prosty produkt, wytrzymały na każde warunki użytkowania i mycia. Nie musisz więc się zastanawiać jak produkt przewozić lub myć nie niszcząc go!

  Plastikowe elementy

  Wybraliśmy poliamid w przypadku sztućców, polipropylen w przypadku miski i uchwytu i tritan w przypadku pokrywki. Są one lekkie oraz wytrzymują wysokie temperatury (minimum 100°C), są odporne na uderzenia i deformację.Wszystkie elementy plastikowe odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA). Uwaga, nie umieszczać plastikowych elementów bezpośrednio nad płomieniem.

  Użytkowanie menażki

  Można używać na kuchence lub nad ogniskiem.
  Garnek posiada opatentowany składany uchwyt 2-częściowy, który służy również za blokadę menażki podczas transportu.
  Pokrywka pasuje do garnka, pozwala na szybsze podgrzewanie pożywienia i może służyć również za durszlak.Głębokie talerze posiadają spód ograniczający odprowadzanie ciepła oraz otwór do łatwego jej zawieszenia.

  Składanie menażki

  Elementy można schować wewnątrz menażki. Najpierw 2 talerze, następnie sztućce, które łączą się ze sobą. Na górze umieszczamy pokrywkę, która zostaje zablokowana złożonym uchwytem. Talerze i sztućce są również dostępne w sprzedaży osobno.

  Czyszczenie i konserwacja menażki

  Przed pierwszym użyciem, wypłukać cały produkt 3 razy w czystej wodzie. Wszystkie elementy można myć zmywarce, będąc poza domem można je również myć w wodzie z mydłem lub za pomocą wody i piasku z rzeki!

  Ograniczenia dotyczące użytkowania

  Nie podgrzewać pustych naczyń, ponieważ mogą one ulec deformacji lub zniszczeniu. W przypadku użytkowania nad ogniskiem, należy pilnować, aby płomienie nie miały bezpośredniego kontaktu z elementami plastikowymi. Zablokować prawidłowo uchwyt przed użytkowaniem menażki.

  Materiały i przepisy

  Nasze produkty i materiały odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA).

  Sprytne rozwiązania

  Garnek z podziałką, by odmierzyć ilość lub objętość. Talerze posiadają uchwyt, by móc je powiesić, by szybciej wyschły.Składany uchwyt garnka zamyka menażkę, aby ułatwić transport.

  Nasz zespół koncepcyjny opowiada historię projektowania menażki MH100:

  Od początku chcieliśmy zaproponować produkt, który będzie zawierał wszystko co niezbędne do jedzenia i gotowania na dworze, a jednocześnie praktyczny i łatwy w utrzymaniu.c.d.Na każdym etapie projektowania uczestniczyło dużo osób, model 3D, testy z pasjonatami i początkującymi turystami, wiele emocji i w końcu gotowy produkt, z którego jesteśmy dumni: menażka prosta w użytkowaniu i łatwa w transporcie.

  Kilka słów o gotowaniu od naszego zespołu koncepcyjnego:

  "Poza turystyką, jedną z naszych pasji jest gotowanie. Nawet na dworze można gotować różne danie, nie tylko makaron. Czemu nie zebrać produktów podczas wędrówki. W końcu gotowanie jest proste, szczególną z tą menażką: chcieliśmy ułatwić życie turystom i turystkom. Na świeżym powietrzu jedzenie zawsze lepiej smakuje. Inaczej je doceniamy."

  Skład

  Garnek 100% Stal nierdzewna Części komplementarne 40% Polipropylen, 40% Poliamid, 20% Tritan

  Porady dotyczące przechowywania

  Umyć i wysuszyć przed schowaniem. Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

  Ograniczenia

  Nie podgrzewać pustej patelni.

  Testy

  Nasze produkty są poddawane testom laboratoryjnym oraz testom w terenie, aby zatwierdzić następujące elementy: powłokę antyadhezyjną, wytrzymałość mechaniczną, termiczną oraz odporność na ścieranie...