decathlon

Minipistolet do masażu

Kod produktu: 8647293

5,0 (2)

349,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +300 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół inżynierów i designerów stworzył to urządzenie do masażu perkusyjnego, aby ułatwić samodzielny masaż wszystkich mięśni ciała.

Samodzielny masaż po treningu? To proste - dzięki małemu formatowi, masażer wszędzie można zabrać ze sobą!

 • Łatwość transportu

  Praktyczny, mały format i skuteczność!

 • Wibracje

  Głęboki masaż i 3 intensywności pozwalające na spersonalizowanie masażu!

 • Wszechstronność

  4 wymienne końcówki pozwalające dostosować je do potrzeb sportowców.

 • Łatwe użytkowanie

  Wygodny uchwyt, łatwe stosowanie!

Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu
Minipistolet do masażu

Dlaczego warto jest stosować urządzenie do masażu perkusyjnego?

Jak działa masaż perkusyjny?
Jest podobny do masażu młotkiem, ale bez wysiłku. To urządzenie generuje perkusje, a nie Ty. A te powtarzające się uderzenia rozluźniają mięśnie.
Wynik: bardzo dogłębny, samodzielny masaż dla lepszego rozluźnienia mięśni po treningu sportowym.Zaleta: bardzo ciche urządzenie elektroniczne dzięki silnikowi bezszczotkowemu.

Dlaczego wersja mini?

Aby korzystać z dobrodziejstw masażu perkusyjnego zaraz po treningu, ponieważ masażer z łatwością mieści się w małej torbie sportowej. Lub w walizce podróżnej ;-)

Co się zmieniło? Praktyczny rozmiar i waga (435 g), a także moc silnika, która jest nieco niższa niż w dużym modelu. Masaż jest mniej intensywny i płytszy (7 mm), ale mimo to ten mini masażer skutecznie regeneruje mięśnie.

Które mięśnie można masować urządzeniem do masażu perkusyjnego?

Wszystkie mięśnie! Od karku do stóp, niemal bez żadnych przeciwwskazań. W praktyce jest to całkiem możliwe, a nawet proste dzięki ergonomicznemu uchwytowi masażera. A dzięki 3 intensywnościom perkusji, które dostosowują się do Twojej wrażliwości oraz do szerokości mięśni. Porada: Minuta samodzielnego masażu różnych grup mięśni po treningu, dla szybszej i aktywnej regeneracji.

Jak stosować przyrząd do masażu perkusyjnego?

Na rozluźnionych mięśniach. Należy wybrać najpierw masowaną strefę, odpowiednią końcówkę i naciskać pistoletem. Urządzenie wykonuje większość pracy, ale Ty również możesz podjąć pewien wysiłek, aby dostosować intensywność masażu. Kilka przydatnych informacji:Im mocniej naciskasz na pistolet, tym szybsze i mocniejsze jest jego uderzenie. Jeśli chodzi o sposób obsługi, ma tylko jeden przycisk do włączania, wyłączania i regulacji 3 intensywności. Prościej być nie może ;-)

Dlaczego masażer perkusyjny posiada 4 końcówki?

Aby dostosować się do potrzeb wszystkich sportowców, urządzenie do masażu wyposażone jest w 4 łatwo wymienne końcówki. Okrągła końcówka i płaska końcówka mogą być używane na wszystkich obszarach ciała. Okrągła, miękka piłka jest szczególnie odpowiednia dla dużych mięśni. Podwójna końcówka jest idealna do masażu między dwoma mięśniami, bez dotykania kości. Dodatkowa zaleta: końcówka do punktów spustowych, czyli szczególnie napiętych punktów na mięśniach.

Środki ostrożności podczas stosowania

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką.
To urządzenie powinno być używane tylko w środowisku domowym / prywatnym.
Nie należy go używać bez porady lekarskiej, jeśli posiadasz rozrusznik serca, jakiekolwiek schorzenia lub nie masz pewności, czy urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie. Nie zanurzać w wodzie, nie stosować na dzieciach ani na zwierzętach.

Charakterystyka techniczna:

- Zasięg masażu: 7 mm
- 3 prędkości uderzeń: 30, 40 i 50 Hz (+/- 2 Hz) lub 1800 / 2400 / 3000 RPM;
- Minimalny czas działania urządzenia: 45 minut
- Czas ładowania: 4 godziny
- Waga: 435 g (sam masażer)
- Akumulator litowo-jonowy: 2400 mAh, 10.8V // 26 Wh
- Wejście USB: 18 V DC 1A.

Skład

Podwozie 100% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS) Motor 60% Stal, 40% Miedź (Cu) Kij 100% Kompleks litu Łożysko 100% Stainless Steel Drążek rozporowy 100% Aluminium Torba transportowa - Tkanina zasadnicza 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Wgrywanie