7sports

Lina treningowa 7SPORTS crossfit do ćwiczeń w osłonie 9 m

179,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Sportsmania

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Lina treningowa 7SPORTS crossfit do ćwiczeń w osłonie 9 m

Zmień swoje treningi i sylwetkę dzięki linie crossfit
Wybierając linę crossfit, zyskujesz szansę na wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń dedykowanych na partie ciała, na których aktywności zależy Ci najbardziej. Efekty treningu z liną zobaczysz bardzo szybko – poza ładną sylwetką będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i zauważysz, że masz więcej siły. Lina crossfit w otulinie zaprojektowana została tak, by w pełni spełniać wymagania wszystkich sportowców i umożliwić im efektywny trening. Osłony na końcu liny są jednocześnie gwarancją jej trwałości, ale też dają możliwość prawidłowego chwytu. Dobrany do potrzeb ćwiczących materiał pozwala uniknąć wyślizgiwania się liny z rąk. Próbując swoich sił w treningu z tym przyrządem możesz skupić się wyłącznie na pracy własnego ciała.

Lina crossfit w otulinie – uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się w różnych treningach
Lina crossfit o długości 9 metrów sprawdzi się zarówno podczas zajęć prowadzonych na siłowni, jak i podczas indywidualnego, domowego treningu. To przedmiot uniwersalny, dzięki któremu możesz ćwiczyć różne, wybrane przez siebie partie mięśni. Wszechstronność zastosowań liny w treningu sprawi, że to rzecz, która pozostanie z tobą na dłużej. Linia o średnicy 4 cm, wykonana została z wysokiej jakości materiału i uzupełniona o otulinę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będzie służyła ci przez długi czas.

Ten produkt wyróżnia się także designem. Całość utrzymana jest w czerni, sprawiając, że to przedmiot, który łączy w sobie praktyczne zastosowanie z estetyką. Spróbuj i sprawdź jakie możliwości treningowe daje lina. Przetestuj kilka ćwiczeń, zobacz jakie są najczęstsze, polecane przez trenerów możliwości jej wykorzystania. Pracuj podczas treningów nad całym ciałem – wykorzystując linę o długości 9 m, bez problemu możesz różnicować ćwiczenia i angażować wszystkie partie mięśni. Efekty zachęcą Cię do dalszej pracy i kontynuacji ćwiczeń z liną crossfit.

Specyfikacja:

  • materiał: polipropylen wysokiej jakości
  • końce zabezpieczone przed strzępieniem
  • osłona liny na całej długości
  • 2 antypoślizgowe rączki
  • wodoodporna
  • długość: 9 m
  • średnica: 40 mm
  • waga: 8 kg

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy