activlab

Koncentrat białka serwatkowego WHEY Premium Activlab

159,90 zł 79,95 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 2000g

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Activlab

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Activlab

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Koncentrat białka serwatkowego WHEY Premium Activlab

100% Whey Premium - wysokobiałkowa odżywka w limitowanej edycji.
Opakowanie 2000g (65 porcji).

100% Whey Premium to klasyczna wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki o niskiej zawartości cukru. 100% Whey Premium jest produktem zalecanym podczas budowania masy mięśniowej dla sportowców i osób regularnie korzystających z treningów. Najlepszej jakości białko, aż 75 g na 100 g skutecznie pomaga utrzymać masę mięśniową. Suplement dostępny w opakowaniu 2000 g w postaci proszku do sporządzania jako odżywka do picia.

Dla kogo?
Produkt zalecany podczas budowania masy mięśniowej dla sportowców oraz osób regularnie korzystających z treningów. Wszystkim entuzjastom sportów siłowych i sylwetkowych , jako uzupełnienie diety w wysokojakościowe białko Nadają się do spożywania zarówno w okresie budowania masy mięśniowej jak i w czasie redukcji tkanki tłuszczowej.

Kiedy stosować?
Bezpośrednio po treningu Bezpośrednio przed snem W sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie dostarczyć jego odpowiedniej ilości w konkretnym posiłku. Sposób użycia: 30 g (1½ płaskiej miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować dwa razy dziennie między posiłkami.

  • Kiedy Po wysiłku
  • Zawartość białka 71-80% białka
Wgrywanie

Kiedy

Po wysiłku

Zawartość białka

71-80% białka

Skład

100% Whey Premium - wysokobiałkowa odżywka w limitowanej edycji. Opakowanie 2000g (65 porcji). 100% Whey Premium to klasyczna wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki o niskiej zawartości cukru. 100% Whey Premium jest produktem zalecanym podczas budowania masy mięśniowej dla sportowców i osób regularnie korzystających z treningów. Najlepszej jakości białko, aż 75 g na 100 g skutecznie pomaga utrzymać masę mięśniową. Suplement dostępny w opakowaniu 2000 g w postaci proszku do sporządzania jako odżywka do picia. Dla kogo? Produkt zalecany podczas budowania masy mięśniowej dla sportowców oraz osób regularnie korzystających z treningów. Wszystkim entuzjastom sportów siłowych i sylwetkowych , jako uzupełnienie diety w wysokojakościowe białko Nadają się do spożywania zarówno w okresie budowania masy mięśniowej jak i w czasie redukcji tkanki tłuszczowej. Kiedy stosować? Bezpośrednio po treningu Bezpośrednio przed snem W sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie dostarczyć jego odpowiedniej ilości w konkretnym posiłku. Sposób użycia: 30 g (1½ płaskiej miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować dwa razy dziennie między posiłkami.