activlab

Żel Glukozowy Energy Gel 720 g Activlab

od 6,00 zł 150,00 zł/kg

Smak:

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Żel Glukozowy Energy Gel 720 g Activlab

Run&Bike Energy Gel
Uzupełnia utracone zapasy energii dzięki zawartej w nim glukozie

Opakowanie:
display 18 sztuk x 40g.

Run&Bike Energy Gel to produkt uzupełnia utracone zapasy energii dzięki zawartej w nim glukozie.

Glukoza to inaczej cukier gronowy, podstawowy cukier porosty, którego stosowanie po treningu zapewnia uzupełnienie niedoboru glikogenu mięśniowego. Glukoza jest również składnikiem niezbędnym w utrzymaniu prawidłowej temperatury mięśni podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Naturalnymi źródłami glukozy jest miód, owoce i skoki owocowe.

Niedobór tej substancji może prowadzić do przyspieszonego rozpadu białek, odwodnienia a nawet do spowolnienia pracy mózgu. Natomiast nadmiar glukozy wywołuje reakcje insulinowe w wyniku czego dochodzi do odkładania się glukozy, która zostaje przekształcona w tkankę tłuszczową.

Dodatkowo Run&Bike Energy Gel został wzbogacony witamina C, należącą do związków organicznych z grupy alkoholi polihydroksylowych, której działanie jest niezbędne dla organizmów żywych. Witamina C pełni w organizmie człowieka rolę aktywatora wielu enzymów oraz m.in. za syntezę neurotransmiterów i kortykosteroidów.

Witamina C przyczynia się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wyjątkowa formuła Run&Bike Energy Gel gwarantuje stały dopływ energii, która konieczna jest do intensywnej pracy mięśni podczas, przed i w trakcie treningu. Pozwala trenować dłużej, lepiej i efektywniej, jednocześnie nie obciąża układu pokarmowego. Wspomaga również gromadzenie się glikogenu w mięśniach.

Dla kogo?
Dla sportowców
Dla sportowców wyczynowych
Dla osób aktywnych fizycznie

Kiedy stosować?
Można stosować przed w trakcie i po treningu

Składniki:
smak pomarańcza
Glukoza, woda, kwas L-askorbinowy, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, aromat, barwnik - karoteny.

smak truskawkowa
Glukoza, woda, kwas L-askorbinowy, aromat, koncentrat soku z marchwi i czarnej porzeczki, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu.

smak cytryna
Glukoza, woda, kwas L-askorbinowy, aromat, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia.

Wgrywanie