• Najlepiej oceniany
allnutrition

Adaptogen ASHWAGANDHA+ GUARANA 30 kapsułek

5,0 (1)

16,99 zł 424,75 zł/kg

Rozmiar: 35 g

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Ashwagandha + Guarana to niesamowity preparat, który skierowany jest do osób aktywnych fizycznie, sportowców i wszystkich, którzy potrzebują bezpiecznego źródła energii.

ASHWAGANDHA + GUARANA to produkt zawierający ekstrakt z guarany standaryzowany na 10% kofeiny oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego (zwanego ashwagandhą). Regularne stosowanie produktu może korzystnie wpływać na samopoczucie.

GŁÓWNE CECHY ASHWAGANDHY

Poprawia pracę mózgu
Zwiększa wydolności organizmu przy wytężonym wysiłku, dlatego zalecana jest sportowcom.
Podobnie jak żeń-szeń poprawia kondycję fizyczną oraz psychiczną, podnosi koncentrację i wspomaga pamięć, pomaga walczyć ze stresem i osłabieniem organizmu. Działanie przeciwstresowe i pobudzający wpływ na procesy kojarzenia i zapamiętywania prawdopodobnie zawdzięcza się zawartym w korzeniu rośliny glikowitanolidom.

Wspomaga organizm podczas chorób wątroby
Może chronić wątrobę przed uszkodzeniami ze strony toksycznych związków. Dlatego współczesna fitoterapia zaleca jej stosowanie w warunkach nadmiernego narażenia organizmu na metale ciężkie..

Może pomóc osobom z depresją i nerwicami

Właściwości antydepresyjne substancji zawartych w żeń-szeniu indyjskim prowadzą do uzyskania podobnych efektów co podawanie imipraminy (leku przeciwdepresyjnego). Dodatkowo stosowanie ASHWAGANDHY może mieć pozytywny wpływ na osoby, które zmagają się z chorobami psychicznymi. Ponadto ASHWAGANDHA pomaga w sytuacjach lękowych i w przypadku nerwic.

Wzmacnia stawy
ASHWAGANDHA ma działanie neuroprotekcyjne i przeciwzapalne. Przyczynia się do wzmocnienia siły mięśni, redukuje oznaki przemęczenia, co przekłada się na intensywność aktywności fizycznej.

GUARANA to roślina pochodząca z Ameryki Południowej. Jej nasiona działają stymulująco, znoszą zmęczenie fizyczne i psychiczne, zwiększają umiejętność koncentracji i zapamiętywania. Jej działanie można przyrównać do kawy, jednakże kofeina zawarta w guaranie jest wolniej uwalniana. Ponadto guarana wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne

Wartość odżywcza

Składniki aktywne:
Ekstrakt z zeń-szenia indyjskiego: 300 mg
Ekstrakt z guarany: 200mg
-w tym kofeina: 20mg

Wgrywanie

Wartość odżywcza

Składniki aktywne:
Ekstrakt z zeń-szenia indyjskiego: 300 mg
Ekstrakt z guarany: 200mg
-w tym kofeina: 20mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z żeń-szenia indyjskiego (Withania somnifera), ekstrakt z guarany (Paulinia cupana) standaryzowany na 10% kofeiny, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu

Ograniczenia

https://sklep.sfd.pl/decathlon/usage_36077_16_pl.pdf