allnutrition

Masło migdałowe ALMOND CREAM 1000g Chrupiące

76,99 zł 76,99 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

ALLNUTRITION Almond Cream to wyśmienite masło, które zawiera duże ilości kwasów tłuszczowych, wapnia, potasu, żelaza i manganu. Źródło fosforu, miedzi, witaminy E.

PRZEPYSZNY GŁADKI KREM MIGDAŁOWY Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁECZKAMI MIGDAŁÓW
LINIA DELICIOUS LINE DLA JESZCZE BARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH
JEDYNYM SKŁADNIKIEM SĄ PRAŻONE MIGDAŁY
BEZ DODATKU CUKRU, SOLI CZY OLEJU PALMOWEGO
DOSKONAŁY DO FIT WYPIEKÓW I DESERÓW
ŚWIETNIE SPRAWDZI SIĘ W KUCHNI
WONNE I ODŻYWCZE MASŁO
POLECAMY DLA KAŻDEGO
OPAKOWANIE UŁATWIA PODŻERANIE DUŻĄ ŁYŻKĄ ;)

Almond Cream to krem stanowiący źródło białka, o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego. Białko to podstawowy składnik odżywczy, który przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. ALLNUTRITION Almond Cream zawiera duże ilości kwasów tłuszczowych, wapnia, potasu, żelaza i manganu. Źródło fosforu, miedzi, witaminy E.

Wśród orzechów i nasion migdały wyróżniają się wysoką zawartością białka roślinnego (ok. 21 g/100 g), na które osoby aktywne fizycznie mają zwiększone zapotrzebowanie, oraz błonnika pokarmowego. Obecna w migdałach niacyna przeciwdziała natomiast uczuciu zmęczenia. Magnez zawarty w migdałach wpływa na przemiany metaboliczne, zwiększa odporność na stres, zapobiega skurczom mięśni. Zaburzenia pracy żołądka mogą dramatycznie wpłynąć na wyniki, dlatego sportowcy chętnie sięgają po produkty bogate w błonnik, takie jak migdały. Kalorie dostarczone przez migdały to zastrzyk energii!

Nasz krem nie zawiera żadnych dodatków, więc w odróżnieniu od produktów z uwodornionym tłuszczem dodawanym w celu stabilizacji produktu, nie posiada tłuszczów trans. ALLNUTRITION Almond Cream nie zawiera soli i produkowany jest bez dodatku oleju palmowego i bez dodatku cukrów. Krem orzechowy stanowi bardzo wartościowy dodatek w każdej zdrowej diecie i polecane jest wszystkim osobom.

Wartość odżywcza

Zawartość jednej porcji:
Wartość energetyczna:: 143 kcal

Wgrywanie

Wartość odżywcza

Zawartość jednej porcji:
Wartość energetyczna:: 143 kcal

Skład

100% PRAŻONE MIGDAŁY.

Ograniczenia

https://sklep.sfd.pl/decathlon/usage_39233_16_pl.pdf