ALLNUTRITION

Piękne włosy, skóra i paznokcie BIOTIN 30 caps

10,99 zł
366,33 zł/kg

Rozmiar: 30 g

Sprzedawane i wysyłane przez: SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i odgrywa kluczową rolę w zdrowiu skóry, włosów i paznokci.

Opis

DLACZEGO BIOTIN?

WITAMINA Z GRUPY B
AŻ 5MG BIOTYNY W KAŻDEJ KAPSUŁCE
BIOTYNA POZYTYWNIE WPŁYWA NA WYGLĄD NASZEJ SKÓRY
BIOTYNA WSPOMAGA PRACĘ TARCZYCY
WYSOKA WCHŁANIALNOŚĆ
OPAKOWANIE WYSTARCZA NA 30 DNI SUPLEMENTACJI

JAK DZIAŁA BIOTYNA?

Wpływ na układ nerwowy

Dowiedziono, że witamina B7 odgrywa istotną rolę w pozyskiwaniu energii dla komórek nerwowych. Jest ona niezbędna do prawidłowego przebiegu syntezy mieliny – osłony aksonów, przyspieszającej oraz zabezpieczającej prawidłowość przepływu impulsów nerwowych między poszczególnymi neuronami.

Wpływ na układ krążenia

Biotyna wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych i serca. Charakteryzuje się ona zdolnością do zwiększenia aktywności kinazy AMPK (ang. 5’AMP-activated protein kinase) w wątrobie, która to hamuje syntezę cholesterolu i trójglicerydów, co może zapobigać tworzeniu się tzw. blaszek miażdżycowych i zwężeniu światła naczyń krwionośnych.

Wpływ na skórę i paznokcie

Witamina B7 zawiera w swej strukturze atomy siarki, wchodzącej w skład budulca włosów i paznokci – keratyny. Ponadto indukuje procesy jej powstawania. Udowodniono, że zażywanie biotyny systematycznie przez okres około pół roku znacząco redukuje łamliwość paznokci i wspomaga regenerację ich płytki. Biotyna jest także odpowiedzialna za wspomaganie metabolizmu skóry głowy, wywierając korzystny wpływ na korzeń włosa (tzw. macierz), co warunkuje warunkuje wytwarzanie mocnych i elastycznych wiązań siarkowych, spajających łodygę włosa na całej długości.

Opis produktu

Wartość odżywcza

Biotyna: 5000 μg

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Wartość odżywcza

Biotyna: 5000 μg

Skład i konserwacja

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki: żelatyna, biotyna (D-biotyna), barwnik: dwutlenek tytanu