allnutrition

Przedtreningówka AEROFUEL INTRA BOOST 400g Jabłko

38,99 zł 97,48 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Smak:

Rozmiar: 400 g

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Formuła przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, zawierająca hydrolizowaną skrobię kukurydzianą, dekstrozę, monohydrat kreatyny oraz aminokwasy BCAA.

IDEALNY PRODUKT OKOŁO TRENINGOWY
ZAWIERA HYDROLIZOWANĄ SKROBIĘ KUKURYDZIANĄ
BCAA W STOSUNKU 8:1:1
NIE ZAWIERA STYMULANTÓW
TRZY WYJĄTKOWE SMAKI: APPLE , BLACKCURRANT, LEMON
KREATYNA ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ FIZYCZNĄ

ALLNUTRITION AEROFUEL INTRA BOOST to formuła do stosowania podczas treningu z pieczołowicie wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi. Formuła zawierająca BCAA w stosunku 8:1:1, hydrolizowaną skrobię kukurydzianą ,dekstrozę, monohydrat kreatyny.

Skrobia kukurydziana - woskowa, charakteryzująca się bardzo dużym udziałem amylopektyny - charakterystycznego węglowodanu o bardzo dużej masie cząsteczkowej i specyficznych właściwościach. Struktura polimerów glukozy (jak np. amylopektyny) ma istotny wpływ na tempo ich trawienia w przewodzie pokarmowym

Dekstroza należy do grupy prostych węglowodanów, dzięki temu jest bardzo szybko wchłaniana i intensywnie stymuluje wydzielanie jednego z najistotniejszych hormonów o działaniu anabolicznym – insuliny.

Monohydrat kreatyny to cząsteczka naturalnie występująca w ludzkim ciele, szczególnie w mięśniach szkieletowych. Około 90% do 95% kreatyny jest magazynowana w naszych mięśniach, a reszta znajduje się w sercu, mózgu, wątrobie, nerkach i prawie każdej komórce. Kreatyna jest przyjmowana w formie suplementu, aby pobudzić produkcję energii w ciele. Ma za zadanie magazynowanie grup fosforanowych w postaci fosfokreatyny, które wspomagają uwalnianie energii, a tym samym pomagają budować siłę i wzrost masy mięśniowej.

BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione, należy do najbardziej popularnych suplementów stosowanych przez osoby aktywne fizycznie. Spowodowane jest to tym, iż zarówno codzienna praktyka, jak i wyniki badań naukowych potwierdzają ich korzystny wpływ na ogólnie pojętą formę sportową.

Wgrywanie

Skład

Składniki: hydrolizowana skrobia kukurydziana, dekstroza, monohydrat kreatyny, l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna, stabilizator: guma arabska, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Ograniczenia

https://sklep.sfd.pl/decathlon/usage_40298_16_pl.pdf