ALLNUTRITION

Suplement dla mężczyzn TRIBULUS 100 kapsułek

32,99 zł
253,77 zł/kg

Rozmiar: 125 g

Sprzedawane i wysyłane przez: SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Poprawia przepływ krwi w mięśniach Wpływa na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej ale także na zwiększenie wytrzymałości oraz potencjału seksualnego.

Opis

DLACZEGO TRIBULUS TESTOSTERONE BOOSTER?

ZWIĘKSZA RETENCJĘ AZOTU
POBUDZA SYNTEZĘ BIAŁEK
OBNIŻA STĘŻENIE TRÓJGLICERYDÓW I CHOLESTEROLU
NIWELUJE UCZUCIE ZMĘCZENIA
POPRAWIA PRZEPŁYW KRWI W MIĘŚNIACH
W NATURALNY SPOSÓB PODNOSI POZIOM HORMONÓW ANABOLICZNYCH

TRIBULUS to profesjonalna formuła pro-testosteronowa zawierająca ultra-skoncentrowany ekstrakt Tribulusa, standaryzowany na 60% zawartość bioaktywnych saponin. Tribulus dostarcza naturalnych, roślinnych substancji wspomagających produkcję testosteronu – hormonu nadzorującego procesy anaboliczne w organizmie i regulującego popęd płciowy. Korzystnie wpływa na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej oraz efektywność regeneracji potreningowej u sportowców i osób aktywnych fizycznie.

TRIBULUS czyli buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) to roślina występująca na obszarach Afryki, Azji, Australii oraz południowej i środkowej Europy. Roślina ta wykorzystywana jest w tradycyjnej medycynie chińskiej i indyjskiej jako środek tonizujący. Czynnikiem aktywnym jest przede wszystkim protodioscyna (saponina). Wykazano (badania na izolowanych tkankach), że roślina ta wzmaga erekcję i działa jako afrodyzjak na niektóre gatunki zwierząt. Mechanizm działania nie jest do końca poznany. Przypuszcza się, że protodioscyna powoduje uwalnianie tlenku azotu w ciałach jamistych penisa oraz podnosi poziom testosteronu, dihydrotestosteronu i dehydroepiandrosteronu we krwi.

Produkt przeznaczony dla mężczyzn, którego zadaniem jest podniesienie naturalnego poziomu testosteronu, co wpływa na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej ale także na zwiększenie wytrzymałości oraz potencjału seksualnego.

Oceny użytkowników

Wgrywanie