Media 0

Suplement na koncentrację LECITHINE 90 kapsułek

21,99 zł 109,95 zł/kg

Rozmiar: 210 g

Sprzedawane i wysyłane przez: SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Poprawia pamięć, koncentrację i działanie układu nerwowego. Wiąże nadmiar cholesterolu i przyspiesza jego wydalanie z organizmu. Wspomaga wątrobę i jelita.

Opis

WZMACNIA SYSTEM NERWOWY, KONCENTRACJĘ I PAMIĘĆ
POPRAWIA WYDOLNOŚĆ MIĘŚNI
WPŁYWA DODATNIO NA FUNKCJE WĄTROBY I UKŁADU KRĄŻENIA
WSPOMAGA TRAWIENIE
ZAPOBIEGA ODKŁADANIU SIĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ, SPRZYJA ODCHUDZANIU
STANOWI BARIERĘ OCHRONNĄ ŚCIAN ŻOŁĄDKA
OPÓŹNIA PROCESY STARZENIA SIĘ
PEŁNA SUPLEMENTACJA NA 90 DNI!
ALLNUTRITION - Lecithin to suplement diety będący źródłem lecytyny sojowej, która jako związek fosfolipidowy buduje błony komórkowe organizmu. Produkt szczególnie polecany osobom pracującym umysłowo.

Lecytynę po raz pierwszy wyekstrahowano (wyodrębniono) z żółtek jaj kurzych. Ponadto jej obecność potwierdzono w rzepaku, słoneczniku, ziarnach soi i zwierzętach morskich (głównie rybach). Jest ona mieszaniną różnych związków tłuszczowych występujących w organizmach roślinnych i zwierzęcych. Lecytynę tworzą głównie fosfolipidy (fosfatydylocholina, fosfatydyloseryna, fosfatydyloinozytol), a także glikolipidy, trójglicerydy, węglowodany i woda.

Właściowości Lecytyny:

Poprawia pamięć, koncentrację i działanie układu nerwowego
Wspomaga zdolności myślowe i procesy uczenia. Zalecana jest osobom pracującym umysłowo oraz osobom przygotowującym się do egzaminów, jak i osobom starszym, u których z wiekiem kondycja układu nerwowego ulega znacznemu osłabieniu.

Niższy poziom cholesterolu
Lecytyna ma bardzo korzystny wpływ na lipidogram. Wiąże nadmiar cholesterolu i przyspiesza jego wydalanie z organizmu, obniża poziom „złego” cholesterolu (LDL), a także może podwyższać poziom „dobrego” cholesterolu (HDL). Lecytyna zmniejsza ryzyko miażdżycy i innych chorób układu krążenia.

Wspomaga wątrobę i jelita
Fosfatydylocholina zawarta w lecytynie odbudowuje warstwę śluzu wyściełającą jelita. Warstwa ta działa ochronnie jako bariera przed negatywnym działaniem bakterii. Lecytyna zmniejsza odkładanie tłuszczu i cholesterolu w wątrobie, co wspomaga detoksykację, metabolizm i produkcję żółci.

Opis produktu

Opinie

Wgrywanie

Skład i konserwacja

Skład

Składniki: lecytyna sojowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda.