aqua speed

Maska pełnotwarzowa do snorkelingu Aqua Speed Spectra 2.0

4,0 (5)

149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Rozmiar: L/XL

Sprzedawane i wysłane przez AquaSpeed

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do AquaSpeed

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Maska pełnotwarzowa do snorkelingu Aqua Speed Spectra 2.0

Jak dobrać rozmiar maski SPECTRA 2.0?
Aby wybrać odpowiedni rozmiar, zmierz odległość między dolna krawędzią brody a linią brwi przy zamkniętych ustach. Jeśli odległość ta wynosi mniej niż 14 cm wybierz rozmiar S/M, jeśli więcej - L/XL.

Najważniejsze cechy:

  • System Ultra-Dry - Specjalny pływak zamknięty w obudowie odpowiada za to, by wyeliminować dostawanie się wody do fajki. W momencie zanurzenia, woda wypycha pływak do góry zamykając otwór wlotowy do fajki.
  • Klamra Easy-fold - Ten łatwy i wygodny w użyciu system jest zaprojektowany by umożliwić szybkie złożenie fajki w celu ułatwienia transportu lub przechowywania maski.
  • Silikonowy kołnierz - Kołnierz maski wykonany został z hipoalergicznego elastycznego silikonu co pozwala dopasować maskę do wielu kształtów twarzy oraz gwarantuje wysoki komfort użytkowania.
  • Unikalny system odprowadzania powietrza - Maska posiada dwa zawory wylotowe zlokalizowane na bokach ramki maski. Dzięki temu cały przekrój fajki znajdującej się na górze maski odpowiada jedynie za pobieranie powietrza co znacznie poprawia swobodę oddychania.
  • Uniwersalny uchwyt do mocowania kamery - Zlokalizowany w górnej części ramki uniwersalny punkt mocowania umożliwia montaż kamery, która uwieczni najpiękniejsze widoki (kamera ani wodoodporna obudowa nie są dołączone do zestawu).
  • Regulowany pasek - Elastyczny, regulowany gumowo-materiałowy pasek pozwala w wygodny sposób dopasować maskę do twarzy oraz gwarantuje wygodę przy jej zakładaniu i zdejmowaniu.
  • Dolny zawór wylotowy - Zawór pełni podwójną rolę. Jego zadaniem jest odprowadzanie wydychanego powietrza a w przypadku dostania się wody do wnętrza maski - jej odprowadzenie. Wystarczy unieść głowę nad powierzchnię wody lub energicznie wypuścić powietrze, by niechciana woda wydostała się na zewnątrz maski.
  • Zawór wewnętrznego systemu cyrkulacji powietrza - Jest elementem systemu regulującego obieg powietrza wewnątrz maski, który zapobiega gromadzeniu się pary na szybie.
  • Szerokie pole widzenia - Dzięki swojej konstrukcji, maska zapewnia niemal nieograniczone pole widzenia.
  • Wytrzymała szyba - Szyba została wytworzona z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliwęglanu

Spectra 2.0 to maska pełnotwarzowa stworzona do podziwiania podwodnego świata z powierzchni wody i z małych głębokości. Nowoczesna maska do snorkelingu SPECTRA 2.0 to najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących podziwiać podwodny świat, zwłaszcza tych, dla których tradycyjne rozwiązanie z klasyczną maską i fajką jest niewygodne, bądź zbyt skomplikowane w użyciu. Maska SPECTRA 2.0 gwarantuje szerokie, 18O° pole widzenia, swobodną wymianę powietrza bez potrzeby trzymania ustnika w ustach oraz, dzięki miękkiemu kołnierzowi, wygodę użytkowania. Maska ta wyposażona jest w unikalny system wymiany powietrza ułatwiający oddychanie, a także system ULTRA-DRY eliminujący dostawanie się wody do wnętrza maski. Konstrukcja maski, dzięki cyrkulacji powietrza przy wdechu i wydechu, gwarantuje widoczność nie ograniczaną przez zazwyczaj gromadzącą się parę od wewnętrznej strony szybki. Maska SPECTRA 2.0 została dodatkowo wyposażona w łatwy system montażu fajki – Easy-fold, który pozwala w łatwy sposób złożyć fajkę do wewnątrz maski. Ponadto, na masce SPECTRA 2.0 znajduje się uniwersalny uchwyt do mocowania kamery w odpowiedniej obudowie.

Wgrywanie