armytek

Latarka wielozadaniowa Armytek Zippy Extended WR USB

95 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Żółty

Sprzedawane i wysłane przez Activeu

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Activeu

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Mała wodoodporna latarka czołowa zasilana pojemnym akumulatorem. Latarka świeci na biało i czerwono wykorzystując pięć trybów świecenia z różną mocą.

Smukła i lekka latarka czołowa Armytek Zippy Extended WR to sprzęt któremu można zaufać podczas każdej aktywności. Latarka jest bardzo wytrzymała dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas wędrówki czy też na kempingu. Dzięki wodoodporności bez przeszkód możesz zabrać ją na kajak lub jacht. Praktyczny uchwyt sprawia, że Zippy WR może służyć jako brelok do kluczy.

Zippy WR oprócz światła białego wyposażona jest w diodę czerwoną. Pięć trybów świecenia z różną mocą oraz strumień świetlny do 120 lumenów światła białego i do 30 lumenów światła czerwonego gwarantują, że nawet w całkowitej ciemności nic nie umknie twojej uwadze.

Za pomocą dołączonego klipsa latarkę łatwo zaadaptujesz jako czołówkę. Zippy WR zasilane jest poprzez wbudowany akumulator ładowany za pomocą kabla USB. Latarka posiada obrotowe mocowanie 360° z wbudowanym magnesem, który bezpiecznie utrzyma ją na metalowej powierzchni.

  • Sposób zasilania rechargeable via usb
  • Technologia oświetlenia Inteligentne oświetlenie LED
  • Maksymalna moc (w lumenach) 100 lumenów
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Sposób zasilania

rechargeable via usb

Technologia oświetlenia

Inteligentne oświetlenie LED

Maksymalna moc (w lumenach)

100 lumenów

Stan produktu

Nowy