Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

Drabinka gimnastyczna BenchK z akcesoriami gimnastycznymi 721B + A076

2409 zł

Kolor:

Czarny / Brązowy

Sprzedawane i wysłane przez BenchK

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do BenchK

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna, drążek do podciągania, akcesoria gimnastyczne

Opis

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.
Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK z akcesoriami gimnastycznymi 721B + A076 to produkt, który idealnie posłuży wszystkim tym, którzy cenią sobie prosty, skandynawski styl oraz możliwość zadbania o swoją kondycję fizyczną i zdrowie pozostałych domowników.
Pionowe profile (40mm x 50 mm) drabinki gimnastycznej wykonane są z wysokiej jakości metalu pomalowanego proszkowo. Owalne szczebelki są wykonane z litego drewna bukowego. Ich powierzchnia jest olejowana ręcznie. Akcesoria gimnastyczne składają się z liny do wspinania z huśtawką oraz kółek gimnastycznych. Maksymalna waga osoby ćwiczącej na drabince może wynosić aż 150 kg, a użytkownika akcesoriów – 80 kg.
W górnej części drabinki znajduje się montowany na stałe metalowy drążek do podciągania, który wyposażony jest w 6 różnych rączek pozwalających pracować nad siłą mięśni ramion i pleców za pomocą różnych chwytów, np. chwytem szerokim. Długość drążka do podciągania to 115 cm. Drabinka 721B + A076 z akcesoriami to model dla całej rodziny.
Zawiera zestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich rodzaj należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana).
Montaż do ściany nie jest możliwy do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany gips-karton. Decyzja o sposobie montażu, odpowiedzialność oraz stwierdzenie, który z nich nadaje się do zamontowania drabinki leży po stronie klienta.

Informacje techniczne

  • Miejsce aktywności Wewnątrz
  • Szerokość (w cm) 67 cm
  • Maksymalne obciążenie 150 kg
  • Wysokość (w cm) 240 cm
  • Długość (w cm) 67 cm
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Miejsce aktywności

Wewnątrz

Szerokość (w cm)

67 cm

Maksymalne obciążenie

150 kg

Wysokość (w cm)

240 cm

Długość (w cm)

67 cm

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Skład

Materiał: metal, drewno bukowe, Kolor: czarny mat, drewno w kolorze dębu

Porady dotyczące przechowywania

Wewnątrz

Ograniczenia

Maksymalna waga użytkownika drabinki: 150 kg