Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Śpiwór turystyczny BERGSON SQUARE 200

152,15 zł 179 zł - 27 zł

Kolor:

Niebieski

Rozmiar: Dorosły

Sprzedawane i wysyłane przez: Bergson

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Bergson
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Śpiwór SQUARE 200

Opis

ŚPIWÓR BERGSON SQUARE

Wysokiej jakości ciepły śpiwór Bergson Square
Temperatura Komfortu już od 12st
Temperatura extremalna do-1st
Możliwość łączenia dwóch śpwiorów w jeden duży
Markowe wypełnienie Insuloft© o gramaturze 200g/m2
Tkanina zewnętrzna to mocny Polyester 70D
W środku przyjemny w dotyku Poliester T/R
Duży i wygodny nie krepuje ruchów
Możliwość zrobienia zwykłej kołdry
System Anti-Bite
Dodatkowy rzep zapobiegający rozpinaniu
Wieszaki do suszenia
Zamek od środka śpiwora
Odblaskowy napis
W komplecie regulowany mocny pokrowiec
Waga 1050 g
Wymiary po rozłożeniu: 190cm x 75cm
Wymiary po spakowaniu: 17cm x 33-24cm
Dla osoby o wzroście max 190cm
Zamek lewy lub prawy

Opis:
Wysokiej jakości markowy śpiwór Bergson Square typu kołdra. Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi, wysoką jakością wykonania oraz opatentowanymi technologiami takimi jak struktura wypełnienia: Insuloft© i nowoczesne mocne tkaniny poliestrowe. Dzięki temu uzyskuje realne ekstremum na poziomie -1st. Posiada dwubiegowy zamek, umożliwiający rozpinanie również od dołu oraz regulację temperatury w śpiworze. Dodatkowa taśma systemu Anti-Bite zabezpiecza materiał przed wcinaniem w zamek. Śpiwór rozpina się zarówno z boku jak i z dołu, dzięki temu można zrobić z niego standardową kołdrę, a dwa śpiwóry można można połączyć w jeden duży śpiwór. Praktyczny pokrowiec posiada dodatkowo pasy kompresujące regulujące wielkość spakowane śpiwora oraz uchwyt do przenoszenia.

ZAKRES TEMPERATUR:
-1°C Temp Extremalna - przekroczenie tej wartości może spowodować ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej 6 do 8 godzin.
12°C Temp Komfort Limit - to najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem powinni kierować się mężczyźni wybierając śpiwór.
19°C Temp Komfort - to temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej" kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem powinny kierować się kobiety i osoby łatwo marznące wybierając śpiwór.
Temp Komfort Max - to górna granica komfortu, temperatura w jakiej "standardowy mężczyzna" nie poci się, a nadmierna temperatura nie zakłóca jego snu (oczywiście temperaturę Max można regulować rozpinając śpiwór)

TRZYWARSTWOWA BUDOWA ŚPIWORA:

  1. warstwa od zewnątrz - POLYESTER 70D - oddający parę wodną i nie przepuszczający zimna oraz wilgoci.
  2. warstwa środkowa - 200g/m2 Insuloft© - włókno poliestrowe: niealergiczne, bez dodatków organicznych, nie wchłania pary wodnej (odprowadza na zewnątrz pot. W tej warstwie dodatkowo są specjalne włókienka puste w środku o zwiększonym współczynniku izolacyjności, w których zmieszczone są mikrokanaliki.
  3. warstwa od wewnątrz - POLYESTER T/R - przyjemny w kontakcie ze skórą materiał nie przepuszczający ciepła wytwarzanego przez organizm, przepuszczający parę wodną. W dotyku przypomina bawełnę.

Opis produktu

  • Szerokość 75 cm
  • Długość (w cm) 190 cm
  • Waga (g) 1050 g

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Szerokość

75 cm

Długość (w cm)

190 cm

Waga (g)

1050 g