Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Basen z hydromasażem Ogrodowy Lay-z Spa AirJet Bestway 216cm x 71cm

2699,99 zł 3375 zł - 675 zł

Kolor:

Brązowy / Biały / Jasnoszary

Sprzedawane i wysyłane przez: JanShop

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do JanShop
przez 30 dni

Luksusowy wypoczynek w domowym basenie z hydromasażem od Lazy-Z-SPA Bestway©!

Opis

Parametry
Marka - Bestway
Model - Lay-z 60023
Wymiary - 2,16m x 71cm
Maksymalna temperatura - 40ºC
Ilość osób - 7
Funkcje - system masujący AirJet, filtracja wody, ogrzewanie
Zalecany wiek - osoby dorosłe

Jeśli szukasz idealnego basenu do swojego ogrodu, oferta SPA Bestway© powinna Cię zainteresować z kilku powodów. Przede wszystkim łączy w sobie zalety klasycznego zbiornika chłodzącego rozgrzane ciało podczas letnich upałów oraz basenu z hydromasażem, czyli setkami relaksujących bąbelków masujących wszystkie mięśnie. SPA Bestway© to produkt wysokiej jakości dostępny w atrakcyjnej cenie – oferuje mnóstwo możliwości dla swoich właścicieli. kąpiel z hydromasażem nie jest już zarezerwowana tylko dla najbogatszych. SPA Bestway© to basen ogrodowy, który zapewni odprężenie nawet po najdłuższym i najbardziej stresującym dniu. Wystarczy poświęcić nieco czasu, aby rozstawić go w przytulnym kącie ogrodu.

Zbiornik charakteryzuje się grubymi, nadmuchiwanymi ścianami. Podczas leżenia w wodzie będą wygodnym oparciem dla pleców. Z basenu powinny korzystać jedynie osoby dorosłe. Ze zbiornikiem zintegrowane są pompa filtrująca do oczyszczania wody (w zestawie wkład filtrujący) oraz podgrzewacz, zdolny do ocieplenia wody w zakresie do 40 stopni. W zestawie znajduje się także pokrywa zabezpieczająca przed wpadającymi odpadami czy ciekawskimi zwierzętami.

SPA Bestway© to produkt dla każdego, kto marzy o chwilach relaksu w zaciszu domowego otoczenia. Zatłoczone miejskie jacuzzi można omijać szerokim łukiem, posiadając własny basen ogrodowy z funkcją hydromasażu.

Jacuzzi jest bardzo proste w montażu, nie są wymagane żadne narzędzia. Rozłożenie produktu zajmuje około 21 minut.

Opis produktu

Stan produktu

nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Stan produktu

nowy