Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

BLACK YAK

Kombinezon ekspedycyjny WATUSI BLACKYAK

10 798,99 zł

Kolor:

Czerwony

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Exploteam

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Exploteam
przez 30 dni

Kombinezon ekspedycyjny WATUSI BLACKYAK

Opis

Kombinezon ekspedycyjny dla zaprawionych himalaistów. To najbardziej technicznie i inżynieryjnie wydajny termicznie produkt z oferty BLACKYAK skierowany do stosowania w ekstremalnych warunkach wysokogórskich. Produkt doceniany i nagradzany na targach outdoorowych ISPO w Monachium w 2019 r.

BLACKYAK WATUSI Expedition Down Suit to kulminacja wielu lat projektowania i testowania. Każdy szczegół został dopracowany tak, aby umożliwić wspinaczowi skupienie się na wspinaczce, dbając o jego termikę. Od wysokiej wydajności termicznej po zamki z wieloma suwakami i przedłużonymi ściągaczami- każdy detal konsultowany był z najlepszymi himalaistami.  Jeden z najbardziej bogatych w funkcje kombinezonów wysokogórskich.

Każdy drobiazg jest brany pod uwagę z myślą o wspinaczach, a każda cecha ma na celu sprostanie najtrudniejszym znanym człowiekowi warunkom. Jest to pełna zbroja stworzona specjalnie dla tych, którzy próbują pokonać zdradzieckie lodowe wejścia i mrożące krew w żyłach himalajskie goliaty, takie jak Everest, K2 i Lhotse. 

Kiedy zmagasz się z lodowatymi wiatrami, skalistym terenem i temperaturami przekraczającymi te, z którymi kiedykolwiek się spotkałeś, potrzebujesz kombinezonu, który sprosta zadaniu. Laminat BLACKYAK XD o pojemności 2,5 l zapewnia wyjątkową trwałość, dzięki czemu kombinezon nie rozrywa się, osłaniając izolację 750 gęsiej puchu. Włókna CORDURA o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie zostały umieszczone, aby wzmocnić miejsca najbardziej narażone na zużycie, głównie siedzisko, biodra i kolana. Izolacja syntetyczna G-LOFT jest strategicznie rozmieszczona, aby zapewnić ciepło kombinezonu nawet w mokrych warunkach. Wszystkie dolne komory są podwójnie zszyte, aby nie dopuścić do ucieczki powietrza i utrzymania izolacji. KEVLAROWE wzmocnienia w newralgicznych miejscach zwiększają wytrzymałość siedliska i okolice mocowania uprzęży.

Oceny użytkowników

Wgrywanie