broyx

MASKA ANTYSMOGOWA DELTA HEX SILVER

4,8 (4)

129,99 zł 179,99 zł - 50 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Srebrna Maska Antysmogowa Broyx Delta Hex (w zestawie znajdują się 4 filtry)

Maska antysmogowa i antyalergiczna BROYX DELTA HEX jest certyfikowanym środkiem ochrony osobistej zgodnym z prawem UE i posiada znak bezpieczeństwa CE. Całość badań i certyfikacji została wykonana w wiodącym ośrodku w Polsce tj. Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Łodzi. Ta sama instytucja przyznała również ATEST COViD produktom Broyx.

Ten, atrakcyjny od strony wizualnej, model jest dedykowany dla osób aktywnych oraz poruszających się w środowisku biznesowym, odbywających spotkania w formalnej atmosferze. Najniższe na rynku opory oddychania pozwalają spędzić w niej dłuższy czas bez odczuwalnego dyskomfortu a specjalna konstrukcja zabezpiecza przed parowaniem okularów i oferowany jest w atrakcyjnym tekturowym pudełku.

Produkt zawiera:

  • czaszę maski z zamontowanym filtrem,
  • dodatkowe trzy filtry wymienne.

Czasza maski jest wykonana z wyjątkowo miękkiego, przyjemnego w dotyku a zarazem trwałego neoprenu i posiada unikatowe mocowanie wokół uszu, które dodatkowo ją stabilizuje. Wykorzystanie neoprenu zapewnia dodatkowo ochronę przed chłodem.

Jako certyfikowana maska sportowa, gwarantuje najniższe na rynku opory oddychania i wysoki poziom filtracji. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza:

  • pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,
  • aerozolami,
  • smogiem,
  • alergenami wziewnymi (z filtracją powyżej 99%),
  • benzopirenem.

Maska BROYX DELTA wyposażona jest w 2 zawory co ułatwia swobodne wydychanie powietrza.

„Sercem” rozwiązania jest czterowarstwowy, wymienny filtr z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%. Jego zaletą jest niski opór oddychania oraz wysoki poziom filtracji.

Wgrywanie