Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Buty Burton Mint Boa Black 2019

859 zł 1079 zł - 220 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Buty Burton Mint Boa Black 2019

Opis

Buty Burton Mint Boa Black 2021 to przyjazne dla kobiet i miękkie buty snowboardowe, z którymi dokonasz łatwego rozwoju swoich umiejętności. Bez trudu dopasujesz obuwie do parametrów fizycznych swojej stopy dzięki najlepszemu rozwiązaniu, a mianowicie zapięciu Boa® Coiler™ z oryginalnym sznurowaniem New England Rope. 

Lekka podeszwa DynoLITE gwarantuje optymalne tłumienie drgań. Twoje palce w tych butach pozostaną ciepłe za sprawą technologii Sleeping Bag. Jest to specjalna folia, która odbija ciepło. Zapobiega ona utracie temperatury przez stopę co wydajnie podnosi wygodę. Ponadto wysoki komfort gwarantuje rozwiązanie Total Comfort. Jest to konstrukcja skracająca czas dopasowania się buta do stóp.

 

Cechy Buty Burton Mint Boa Black 2021:

LINER: Imprint™ 1+ Liner, Integrated Lacing
SHELL: Sleeping Bag Reflective Foil, 1:1 Soft Flex Tongue
LACING: Single Zone Boa®, TX3
BACKSTAY: PU
OUTSOLE/CUSHIONING: Traditional, DynoLite
RESPONSE: 3

 

    TECHNOLOGIE
  
  
    
    Boa® Coiler™ Closure System
    
    
    Boa® Coiler™ Closure System
    Wszystkie buty Burtona z systemem Boa® posiadają gwarancję Lifetime Warranty i wyposażone są w praktycznie niezniszczalne sznurowadła New England Rope. Przeprojektowany system sznurowania Boa Coiler zapewnia jeszcze szybsze, łatwiejesze i skuteczniejsze wiązanie buta Linka z włókien naturanych daje wrażenie bardziej naturalnego flexu i poprawia komfort użytkowania przez caly dzień. System Boa Coiler dostępny jest w dwóch wersjach - jedno i dwu stefowym. Boa® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Boa Technology Inc.
  
  
    
    Soft Flex Tongue
    
    
    1:1 Soft Flex Tongue
    But i język powinny być ze sobą perfekcyjnie dopasowane, dlatego zintegrowaliśmy 3D Molded Tongue ze wszystkimi naszymi butami. Efektem jest anatomiczne dopasowanie do każdego rozmiaru, co poprawia właściwości 'opakowania' przedniej stopy i redukuje przeregulowanie zbyt dużych lub za małych języków. Dostępne w miękkiej, średniej i mocnej wersji flexu.
  
  
    
    
    Imprint™ 1 Liner
    Nie ważne czy masz krzywe kostki czy szósty dziwny palec, twoja stopa zostanie zapakowana w ciepełko i komfort dzięki wkładkom Burtona Imprint™ oraz Flex. Jeździj na nich od razu po wyciągnięciu z pudełka albo kształtuj je sobie tak jak tylko chcesz, idealnie do twojej stopy używając do tego EMU - systemu do kształtowania poprzez podgrzewanie, który kupisz w najbliższym sklepie.
  
  
    
    
    EVA Cushioning
    Lekka i długodystansowa ochrona i absorpcja uderzeń i wstrząsów.
  
  
    
    
    Dynolite Outsole
    Podeszwa DynoLite to 20% redukcja wagi bez poświęcania choćby grama amortyzacji. Oferuje ona bardzo wysoki poziom wyczucia niezmienny w ciągu całego okresu użytkowania.
  
  
    
    
    Total Comfort Construction
    Konstrukcja Total Comfort skraca czas dopasowania się buta do nogi - od momentu założenia w sklepie do otwarcia sezonu i wiele, wiele dni później, but idealnie będzie przylegał do stopy.
  
  
    
    
    Snow-Proof Internal Gusset
    Wszystkie języki w butach Burtona zostały unowocześnione wewnętrzną konstrukcją by całkowicie zaplombować dolną część buta, utrzymując przy tym stopę ciepłą i suchą.
  
  
    
    
    Sleeping Bag Reflective Foil
    W podeszwie znajduje się specjalna warstwa folii odbijającej ciepło stosowanej między innymi w termicznych kocach ratunkowych i w astronautyce. Zapobiega ona utracie ciepła przez stopę co znacząco zwiększa komfort.
  

 

 

Tabela rozmiarów:

    Męskie US
    -
    <td style="vertical-al

Oceny użytkowników

Wgrywanie