bushmen

Hamak tyrystyczny Bushmen Jungle Set z moskitierą i akcesoriami

360,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Bushmen Travel Gear

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Hamak turystyczny Bushmen Jungle Set z moskitierą i akcesoriami

Specyfikacja:
długość hamaka 3m.,
szerokość hamaka 1,45m.,
gęstość siatki moskitiery 196 oczek /cm2.,
waga zestawu wraz z osprzętem750g.
W zestawie: Hamak z moskitierą, 2x 2m.taśmy do rozwieszana, 2x karabinki ULTRALIGHT, Kieszeń HANDY /L.

Hamak JUNGLE set to kompletny zestaw hamakowy gotów, byś go zabrał w najdalsze podróże. Posiada wszystko, żeby go bezpiecznie rozwiesić zarówno w dziczy, jak i w ogrodzie. Zestaw zapewnia kompletną ochronę przed owadami. Do tego dodaliśmy taśmy z regulacją ułatwiające rozwieszanie i chroniące korę drzew oraz kieszeń HANDY, by Twoje rzeczy pozostały pod ręką. W tym zestawie wykorzystaliśmy klasyczny hamak o długości 3m i sprawdzone rozwiązania z naszej moskitiery do hamaków JUNGLE.

Wygodny 30 sekundowy sposób rozkładania, wejście w charakterystycznym dla naszych moskitier o kształcie uśmiechu jest zamykane na podwójny, dwustronny zamek błyskawiczny.
Wbudowany ridgeline z wewnętrznymi oczkami do powieszenia np. okularów czy też latarki. Gęstą siatkę (196 oczek / cm2) chroniąca nawet przed najmniejszymi meszkami i większymi insektami otaczająca hamak ze wszystkich stron. Zestaw wzbogaciliśmy o ultralekkie taśmy z karabinkami. Dzięki temu wieszanie hamaka jest z jednej strony bardzo proste z drugiej zaś chroni korę drzew przed uszkodzeniami.

Komplet dopełnia nasza Kieszeń HANDY. Wygodna kieszeń posiadająca dwa sprytne, chowane haczyki które pozwalają zawiesić ją na brzegu hamaka lub np. jako dodatkowa zewnętrzna kieszeń na spodniach. Gdy jest nieużywana haczyki chowają się w środku nie przeszkadzając i kieszeń zmienia się w worek transportowy na taśmy i karabinki. Zawieś ją po prostu tam gdzie będzie ci pod ręką a zarazem nie będzie ci przeszkadzać. W ciągu dnia np. na zewnątrz bliżej środka a w nocy gdy śpisz w hamaku nad głową.

Hamak w klasycznym oliwkowym kolorze doskonale komponuje się z czarną moskitierą zaś całość idealnie współgra z naturalnym otoczeniem. Pomarańczowe detale podkreślają tylko buszkraftowy sznyt.

  • Liczba miejsc 1 osoba
  • Szerokość (w cm) 145 cm
  • Długość (w cm) 300 cm
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Liczba miejsc

1 osoba

Szerokość (w cm)

145 cm

Długość (w cm)

300 cm

Stan produktu

Nowy

Skład

nylon

Porady dotyczące przechowywania

w worku transportowym przechowywać suchy produkt

Ograniczenia

nie używać w pobliżu źródła otwartego ognia