bushmen

Hamak z kompletem akcesoriów Bushmen Zen

240,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Bushmen Travel Gear

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Hamak z kompletem akcesoriów Bushmen Zen

Hamak z serii ZEN o tradycyjnym wzorze kamuflażu – camo.

Specyfikacja
Wymiary hamaka - 3x1,5m
Masa hamaka - 330g
2x karabinek ULTRALIGHT
2x 3m linki do wieszania hamaka

Wygodny, lekki hamak turystyczny z karabinkami ULTRALIGHT i linkami montażowymi w zestawie. Po prostu rozwieś go i ciesz się życiem. Wymiary 3m x 1,4m, waga hamaka 330g., obciążenie maks. 200kg.
Hamak w kamuflażu woodland dedykowany jest specjalnie dla osób zajmujących się aktywnością bushcraftową i militarną.

Woodland zwany w skrócie M81 jest najpopularniejszym i chyba najbardziej wszechstronnym kamuflażem leśnym. O jego skuteczności najlepiej świadczy fakt, że z niewielkimi modyfikacjami jest on używany nieprzerwanie od 1948 przez ponad 50 armii na świecie! Spokój, wygoda, wolność. Nie ma nic lepszego niż hamak BUSHMEN CAMO, by odpocząć po ostrym marszu, czy szybki biwak w środku lasu. Hamak CAMO to wygoda pod każdym względem, również dla tego że nie rzuca się w oczy – więc Ty masz święty spokój. 3m x 1,5m – Wystarczająco duży nawet dla wysokich ludzi ( do 2m wysokości). Dla mniejszych równie wygodny. Ułóż się jak tylko chcesz; wzdłuż lub po skosie, a jak umiesz to i w poprzek.

Łatwy w rozkładaniu i pakowaniu – dzięki zmyślnej konstrukcji pokrowca łączącego zalety tradycyjnego worka i pokrowca typu “BISHOP-BAG”. Hamak jest intuicyjnie łatwo rozkładany – jak z “rękawa”. Jest również łatwy w spakowaniu – jak do tradycyjnego worka. Nylon spadochronowy – klasyka gatunku, najlepszy materiał na hamaki: lekki, niezwykle mocny i przewiewny. Po prostu 330g wypoczynku…, plus linki. Potrójne szwy zapewniają wytrzymałość na obciążenia statyczne – do 200 kg! Nie chłonie wody, więc wystarczy go dobrze strzepnąć i po spakowaniu dalej ruszać w drogę.
Każdy Hamak Zen wyposażony jest dla Ciebie w: 2 karabinki do hamaków ULTRALIGHT – ultra lekkie i ultra mocne – tylko 21g, a przy tym do 1200 kg statycznego obciążenia! 2 mocne linki – 3m każda do wygodnego rozwieszania hamaka. Wytrzymałość statyczna linki – 600kg.

  • Liczba miejsc 1 osoba
  • Szerokość (w cm) 145 cm
  • Długość (w cm) 300 cm
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Liczba miejsc

1 osoba

Szerokość (w cm)

145 cm

Długość (w cm)

300 cm

Stan produktu

Nowy

Skład

nylon

Porady dotyczące przechowywania

w worku transportowym przechowywać suchy produkt

Ograniczenia

Nie używać bezpośrednio przy źródle otwartego ognia