camelbak

Uchwyt dla biegaczy Camelbak Ultra Handheld Chill 17 oz

167,99 zł 229,00 zł - 61,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 229,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Jagodowy

Rozmiar: 500 ml

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Larix

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Larix

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Uchwyt dla biegaczy Camelbak Ultra Handheld Chill 17 oz

Uchwyt dla biegaczy Ultra Handheld Chill wraz z bidonem Quick Stow Chill Flask

Nowy uchwyt Ultra Handheld Chill z bidonem Qucik Stow Chill Flask przeznaczony jest dla biegaczy. Posiada jedną rozciągliwą kieszonkę oraz jedną zamykaną na zamek, pasującą do większości telefonów. Z tyłu umieszczony został elastyczny uchwyt na dłoń (specjalne szelki) z antypoślizgową powierzchnią. Z kolei na dole uchwytu znajduje się odblaskowy uchwyt zapobiegający wypadnięciu bidonu. Całość jest wentylowana za pomocą technologii 3D Vent Mesh.

  • 0,5 L pojemności;
  • Zamykana kieszonka na telefon;
  • Rozciągliwa kieszonka;
  • Elastyczny uchwyt na dłoń z antypoślizgową powierzchnią;
  • Odblaskowy uchwyt trzymający bidon;
  • Pojemność całkowita: 0,5 L
  • Pojemność bidonu: 0,5 L
  • Waga: 40g (bez bidonu)
  • Materiały użyte: Nylon Dobby/3-D Vent Poly Mesh

Nowy bidon Qucik Stow Chill Flask o pojemności 500 ml przeznaczony jest dla biegaczy. Bidon jest niezwykle poręczny, przez co można go przechowywać w większości kieszeni czy plecakach. Można go także umieścić w kamizelkach oraz pasach czy wygodnie trzymać w dłoni. Zbudowany został z materiałów pozbawionych szkodliwych substancji typu BPA/BPF/BPS, w związku z czym nie chłonie zapachów ani smaków. Posiada nowy silikonowy ustnik Big Bite Valve, umożliwiający łatwy zgryz i zassanie napoju. Ustnik po każdym użyciu samoczynnie się zacieśnia i blokuje odpływ wody, zapobiegając niekontrolowanej utracie płynu. Szczelny zawór bidonu odcina odpływ wody, dzięki czemu woda leci zawsze tylko wtedy kiedy potrzebuje tego użytkownik. Bidon posiada wygodne otwarcie, pozwalające na bezproblemowe napełnienie go wodą oraz lodem a także łatwe umycie i oczyszczenie. Ogromną zaletą bidonu Quick Stow Chill Flask jest jego izolacja. Dzięki niej napój utrzymuje chłód dwukrotnie dłużej niż zwykły bidon. Na dole umieszczono specjalny wieszak ułatwiający schnięcie. Za jego pomocą można powiesić bidon spodem do góry by ten szybciej się osuszył. Można go myć w zmywarce.

3D VENT MESH Specjalny materiał zapewniający wielokierunkowy przepływ powietrza oraz maksymalizujący oddychalność. Dzięki niemu biegacz czuje większy komfort podczas pokonywania ulubionej trasy oraz ma zapewnioną lepszą amortyzację.

Wgrywanie