Media 0
Media 1

Deska Capita BIRDS OF A FEATHER 2021

1329 zł 1899 zł - 570 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 144 cm

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Deska Capita BIRDS OF A FEATHER 2021

Opis

Deska Capita Birds of a Feather 2021 to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych desek snowboardowych dla kobiet. Jak co roku zachwyca swoim designem. Zawsze z tematem ptaków i kwiatów na topie i pod ślizgiem. Deska dla pań, które znają się na dociśnięciu krawędź i wiedzą jak wybijać się na dużych rampach. Techniczny sobowtór najlepiej sprzedającej się serii D.O.A – Defenders Of AwesomeZ całkowicie nowym rdzeniem Dual Blaster Ashpop i ośmioma rozmiarami do wyboru, Birds of a Feather nadaje się dla szerokiej gamy riderów. Ten snowboard jest tak cholernie dobry że, jest gotowy na zawsze zmienić Twoje postrzeganie snowboardingu.Ten niszczyciel każdego terenu z hybrydowym camberem zainspirował niezliczone podróbki, goniące za jego sukcesem. Takie powielanie jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że Birds of a Feather wygrał każdą ważną nagrodę za najlepszą deskę w swojej kategorii w branży.

All-terrain V1 profile W pełni wykorzystują zalety pozytywnego cambera, zerowego i odwróconego. Ta konstrukcja nowej generacji pozwala uzyskać pop i reakcję desek z pozytywnym camberem ze wszystkimi przewidywalnościami i łatwą inicjacją skrętu cambera zerowego i odwróconego., potem flat i rocker przy nose i tail). Deska typu true twin.

Specyfikacja:

typ ridera: resort + park - dla pań jeżdżących w każdych warunkach, gotowych na nagradzane górskie wrażenia.
poziom ridera: średniozaawansowany/zaawansowany
styl jazdy: all-mountain, park, performance
szerokość: standardowa, poszerzona
mocowanie: standardowe
kształt deski: blended radial - true twin
profil deski: resort v1 profile
flex: 5
ślizg: quantum drive™

Budowa deski Capita BIRDS OF A FEATHER 2020

(NOWY) DUAL BLASTER ASHPOP CORE™

Gęsty i mocny rdzeń zbudowany dla trwałości i kontroli

FORTRESS™ KEVLAR BOUND SIDEWALLS

Wzmocnienie sidewallu kevlarowymi wstawkami na całej długości efektywnej krawędzi. To lekka technologia wiążąca ścianę boczną z rdzeniem jak żaden inny materiał.

CARBON FIBER BEAMS

3 paski o szerokości 30mm wzdłuż linii środkowej deski, które usztywniają ją i wpływają na płynniejsze prowadzenie jej w puchu.

SPECIAL BLEND FIBERGLASS

Ekologiczny proces układania na mokro, który wykorzystuje nasz nowy składnik żywicy MAGIC BEAN ™. Wymagające mniejszego zużycia energii i wydajności, zapewnia wyższe właściwości techniczne. Ten proces przylegania poprawia dbanie o środowisko fabryki, proces ten nie zawiera niektórych ostrych chemicznie środków stosowanych w żywicach w innych fabrykach na całym świecie. Ta konfiguracja wykorzystuje optymalną mieszankę 626g / m2 z włókna szklanego dwuosiowo umieszczonego zarówno w podstawie i górnej warstwie rdzenia. Każda warstwa włókna laminowana jest pod kątem 0 i 90 stopni w celu zwiększenia energii i wytrzymałości.

MAGIC BEAN™ RESIN

Opracowana w ciągu trzech lat, nowa żywica opracowana z ekologicznych upraw i jest w 60% odnawialna, rolniczym materiałem. Jest to roślina, która nie konkuruje z głównymi źródłami pokarmu i jest produkowany bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. W produkcji jej wykorzystywane są niskotemperaturowe plantacje z wysoką wydajnością. Ten system żywiczny jest mocny i niesamowicie trwały. Żywica MAGIC BEAN ™ daje dużo większą wytrzymałość i bardziej sztywne właściwości pozwalające nam zmniejszyć grubość rdzenia. Celem jest oszczędzenie masy rdzenia drewna przez zwiększenie wydajności żywicy. Oznacza to, że dostajesz lżejsza deskę, a jednocześnie wyższy zwrot energii.

NEW! QUANTUM DRIVETM BASE

Opis produktu

Opinie

Wgrywanie

Skład i konserwacja

Skład

stal