CARIBOO

Rowerek biegowy CARIBOO MAGNESIUM PRO

289 zł

Kolor:

Różowy

Rozmiar: Junior

Sprzedawane i wysyłane przez: Movino

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Movino
przez 30 dni

Cariboo Magnesium Pro to ultralekki rowerek biegowy wykonany z innowacyjnego stopu magnezu. Waży jedynie 2.50 kg.

Opis

ULTRALEKKI: Magnesium Pro to propozycja dla tych, którzy szukają naprawdę lekkiego rowerka biegowego. Do produkcji tego modelu użyto stopu magnezu, który jest aż o 75% lżejszy od stali i o 33% lżejszy od aluminium.

BEZ ELEMENTÓW SPAWANYCH: Poszczególne elementy rowerka Magnesium Pro – rama, kierownica, widelec – zostały odlane z jednego elementu. Dzięki temu nie posiadają ostrych krawędzi ani spawów. Użycie stopu magnezu pozwoliło na uzyskanie oryginalnego, opływowego kształtu ramy.

DUŻY ZAKRES REGULACJI: Rowerek Movino Magnesium Pro posiada regulowaną wysokość siodełka w zakresie od 31 cm, dzięki czemu świetnie nadaje się dla dzieci już od 2 r.ż. Maksymalna wysokość siodełka to aż 42 cm, więc rowerek posłuży dziecku przez długi czas. Kierownica w Magnesium Pro jest regulowana w zakresie 55 – 61 cm.

DOSKONAŁY DO NAUKI: Maluch, który nie jest jeszcze gotowy, aby jeździć na rowerze z pedałami, bez problemu rozpocznie naukę na rowerku biegowym. Rower pozbawiony pedałów nauczy równowagi oraz umożliwi zdobycie umiejętności balansowania ciałem, które są niezbędne przy nauce jazdy na rowerze z pedałami. Rowerek Movino Magnesium Pro świetnie nadaje się do nauki. Posiada wygiętą, nisko zawieszoną ramę, która ułatwia maluszkom wsiadanie i zsiadanie.

SPECYFIKACJA: ultralekkie i bezobsługowe opony z pianki EVA – odporne na przebicie, rama ze stopu magnezu, antypoślizgowe uchwyty, ergonomiczne siodełko, waga rowerka: 2.5 kg, maksymalna waga użytkownika: 30 kg.

Opis produktu

  • Wiek Od 2 do 5 lat
  • Rodzaj ramy Rama ze stopu magnezu
  • Szerokość 41 cm
  • Wysokość (w cm) 83 cm
  • Długość (w cm) 55 cm
  • Rozmiar koła (cale) 12"
  • Stan produktu nowy

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Wiek

Od 2 do 5 lat

Rodzaj ramy

Rama ze stopu magnezu

Szerokość

41 cm

Wysokość (w cm)

83 cm

Długość (w cm)

55 cm

Rozmiar koła (cale)

12"

Stan produktu

nowy

Skład i konserwacja

Skład

Rama wykonana ze stopu magnezu, opony z pianki EVA

Informacje prawne

produkt dla dzieci