Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Butelka na wodę Casno Gila 550 ml

44,99 zł 49,99 zł - 5 zł

Kolor:

Jasnozielony

Rozmiar: 550 ml

Sprzedawane i wysłane przez Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Majestic Sport

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Mała, lekka i praktyczna butelka na wodę? Taka właśnie jest Casno Gila, która może towarzyszyć Ci zarówno podczas codziennych zajęć, jak i w trakcie treningu.

Opis

BUTELKA TRITANOWA CASNO GILA 550 ML MINT

❓ Mała, lekka i praktyczna butelka na wodę? Taka właśnie jest Casno Gila, która może towarzyszyć Ci zarówno podczas codziennych zajęć, jak i w trakcie treningu. Oferowany przez nas produkt ma kompaktowy rozmiar i niską wagę, dzięki czemu bez trudu zmieści się w plecaku lub torbie treningowej. Już teraz możesz zadbać o optymalny poziom nawodnienia organizmu w trakcie dnia.

❗ Butelka na wodę Casno wykonana jest z Tritanu. To materiał, który charakteryzuje się wysoką odpornością. Jego właściwości powodują, że powierzchnia butelki nie wchodzi w reakcję z płynem nawet pomimo wysokiej temperatury. Dzięki temu masz pewność, że Twój ulubiony napój nagle nie zmieni smaku i zapachu po nalaniu do butelki. Tworzywo Tritan nie zawiera w składzie szkodliwych substancji i jest wolne od bisfenolu A. Butelka Casno Gila wyposażona jest w praktyczne, szczelne zamknięcie wykonane z polipropylenu oraz tworzywa PC. Dodatkową zaletą tego modelu jest łatwy system otwierania i zamykania, który obsłużysz jedną ręką. Wewnątrz butelki wbudowane jest sitko, które pozwoli Tobie cieszyć się ulubionymi naparami oraz napojami z dodatkiem świeżych owoców.

❗ Butelka na wodę Casno o pojemności 550 ml to idealny wybór dla osób, które uwielbiają aktywność. Od teraz możesz skutecznie nawadniać organizm w trakcie wysiłku fizycznego i podnieść efektywność wykonywanych ćwiczeń. Produkt firmy Casno to niewielka butelka, która doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie treningu indor, jak i outdoor.

Funkcjonalność:

 • system otwierania "one click",
 • podziałka litrowa,
 • wbudowane sitko,
 • wyjątkowo lekka

Specyfikacja:

 • pojemność: 550 ml,
 • waga: 156 g,
 • wymiary:
 1. wysokość: 21,5 cm,
 2. średnica: 6,5 cm,
 3. średnica gwintu: 5 cm
 • materiał: tritan, polipropylen, poliwęglan, stalowe sitko,
 • nie zawiera BPA

Opinie

Wgrywanie