casno

Butelka na wodę Casno Logan 1000 ml

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 1000 mL

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Długie wycieczki zimową porą to Twój "konik"? Butelka termiczna Casno o pojemności 1000 ml to idealny wybór dla osób aktywnych, które uwielbiają treningi w plenerze lub długie wyprawy.

BUTELKA TERMICZNA CASNO LOGAN 1000 ML

❓ Długie wycieczki zimową porą to Twój "konik"? Butelka termiczna Casno o pojemności 1000 ml to idealny wybór dla osób aktywnych, które uwielbiają treningi w plenerze lub długie wyprawy. Jeżeli regularnie ćwiczysz na świeżym powietrzu, to w okresie jesienno-zimowym musisz zadbać nie tylko o odpowiednie nawodnienie organizmu, ale także jego ogrzanie. Gorący napój w butelce termicznej skutecznie ochroni Cię przed przenikliwym chłodem.

❗ Oferowana przez nas butelka wyróżnia się ergonomicznym kształtem i niską wagą. Nie zabiera zbyt wiele miejsca w plecaku, a jednocześnie jej zawartość będzie wystarczająca nawet podczas wielogodzinnej wyprawy. Butelka ma szczelne zamknięcie, które zapobiega przypadkowym wyciekom. Zakrętka jest na stałe przymocowana do obudowy, co zapobiega jej przypadkowemu zgubieniu. Oferowana butelka termiczna jest wykonana z wysokiej jakości, kwasoodpornej stali nierdzewnej typu 304. Zewnętrzna warstwa skutecznie chroni korpus przed przypadkowym uszkodzeniem lub zarysowaniem. Stal jest przyjemna w dotyku, a struktura jej powierzchni poprawia pewność chwytu. Doskonałe właściwości izolacyjne umożliwiają utrzymanie temperatury powyżej 49°C przez 6 h. Stal typu 304 nie wchodzi w reakcję z pożywieniem nawet pomimo wielogodzinnego kontaktu. Butelka posiada także sitko - idealne do parzenia Twoich ulubionych naparów lub kawy.

❗ Lekka, poręczna i pojemna butelka Casno to najlepszy wybór na długie wyprawy w plener. Wybierz sprawdzony model i zapewnij sobie stały dostęp do gorącego napoju szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Funkcjonalność:

 • zintegrowana z obudową zakrętka,
 • wbudowane sitko,
 • niska waga, mimo dużej pojemności

Specyfikacja:

 • pojemność: 1 L,
 • waga: 415 g,
 • materiał: stal nierdzewna 18/8,
 • wymiary:
 1. wysokość: 29 cm,
 2. średnica: 8 cm,
 3. średnica gwintu: 6 cm
 • temperatura:
 1. zimne: do 12 h,
 2. ciepłe: do 6 h

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy