casno

Butelka termiczna Casno Greys 400 ml

64,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Żółty

Rozmiar: 400 ml

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Majestic Sport

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Butelka termiczna Greys to idealny wybór dla aktywnych osób szukających butelki, która sprawdzi się zarówno w trakcie treningu, jak i podczas dłuższych wypraw.

BUTELKA TERMICZNA CASNO GREYS 400 ML

❓ Szukasz produktu, który łączy w sobie styl, elegancję oraz praktyczne funkcje pozwalające utrzymać optymalną temperaturę zawartości? Oferowana przez nas butelka termiczna Greys to idealny wybór dla aktywnych osób szukających butelki, która sprawdzi się zarówno w trakcie treningu, jak i podczas dłuższych wypraw. Produkt firmy Casno spełnia te kryteria w 100%.

❗ Butelka termiczna zachwyca smukłym, ergonomicznym kształtem. Jeżeli dodamy do tego niską wagę, to otrzymamy bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu produkt. Do największych zalet butelki termicznej można zaliczyć jej trwałość. Produkt jest wykonany z dwóch warstw stali nierdzewnej typu 304. Specyficzna budowa pozwala zachować wysoki poziom izolacji termicznej. Dzięki temu butelka utrzymuje temperaturę płynu powyżej 52 stopni przez 6 godzin. Butelka jest wyposażona w filtr herbaty, który pomaga skutecznie pozbyć się nawet drobnych fusów. Stal nierdzewna typu 304 wykazuje właściwości antykorozyjne. To sprawia, że butelka jest odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Szczelne zamknięcie zapobiega niekontrolowanemu zalaniu torby lub plecaka a zewnętrzna powłoka stali nierdzewnej stanowi ochronę przed uszkodzeniem oraz odkształceniem butelki w razie upadku. Praktyczny uchwyt stanowi dopełnienie produktu firmy Casno.

❗ Firma Casno ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji butelek termicznych ze szkła, plastiku i stali. Dbałość o każdy szczegół pozwala tworzyć butelki termiczne, które są bezpieczne, trwałe i dopasowane do potrzeb osób aktywnych.

Funkcjonalność:

 • zintegrowany z obudową uchwyt,
 • wbudowane sitko,
 • niska waga, mimo dużej pojemności

Specyfikacja:

 • pojemność: 400 ml,
 • waga: 293 g,
 • materiał: stal nierdzewna 18/8,
 • wymiary:
 1. wysokość: 23 cm,
 2. średnica: 6 cm,
 3. średnica gwintu: 5,5 cm
 • temperatura:
 1. zimne: do 12 h,
 2. ciepłe: do 6 h

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy