ccm

Kij hokejowy dla dorosłych CCM JetSpeed 460 Senior P28 Prawy

499,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 75 Flex

Sprzedawane i wysłane przez Just4Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Just4Sport

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Kij hokejowy CCM JetSpeed 460 Senior P28 Prawy

Kij hokejowy CCM Jetspeed 460 został stworzony dla gracza, który trenuje 2-3 razy w tygodniu i szuka dobrych osiągów i solidnych funkcji w doskonałej cenie.

Hybrydowy profil flexu dla zwiększenia szybkości i reakcji
Łopatka JS3 dla lepszego wyczucia krążka, wykonana z materiału C6 dla zwiększenia wytrzymałości
Trzonek Jetspeed zapewniający najwyższą wydajność.

Kij Jetspeed 460, podobnie jak reszta linii Jetspeed 2019, ma tak zwany hybrydowy punk gięcia, idealny dla graczy, którzy wykonują różnorodne strzały, zarówno w szybkim, jak i pełnym ruchu, i cenią wszechstronność. Konstrukcja CCM tworzy efekt zawiasu, który optymalizuje strefę załadunku, tworząc doskonałe połączenie szybkości i reakcji.

Dla lepszego wykorzystania hybrydowego punktu gięcia w kiju 460 zastosowano łopatkę JS3, która posiada rdzeń tłumiący drgania a przy tym jest bardzo lekka dzięki czemu zawodnik ma lepsze czucie dla większej precyzji i kontroli krążka .

Najlepszą cechą w 460 jest trzonek Jetspeed. Ta konstrukcja, stosowana w całej linii Jetspeed 2019, wykorzystuje nową geometrię R, która oferuje zaokrąglone rogi, wklęsłe boki i opływowy kształt od góry do dołu, aby zapewnić bardzo wygodne wyczucie wszechstronnego kija o wysokiej wydajności.

Jetspeed 460 zawiera również materiał CCM C6 w Łopatce. Ten splot z włókna węglowego zapewnia dobrą ogólną sztywność i siłę, której oczekujesz od łopatki kija, gdy robisz więcej strzałów.

Każdy gracz, który chce doświadczyć korzyści płynących z wydajności drążka z najwyższej półki, jest zachęcany do uaktualnienia do modelu wyższego poziomu, takiego jak Jetspeed FT2 lub Jetspeed Pro, ale dla tych graczy rekreacyjnych, którzy szukają opcji jakości w niższej cenie , drążek CCM Jetspeed 460 okazuje się być świetną wartością.

Wysokość (w cm)

152 cm

Wgrywanie

Wysokość (w cm)

152 cm

Skład

kompozyt