Buty narciarskie męskie DALBELLO DS MX 120 MS
849,00 zł
Kup teraz, zapłać później
Rozmiar:
Sprzedawane i wysłane przez
Niedostępny w sklepach stacjonarnych
Bezpieczne zakupy
z Programem Ochrony Kupujących
Zobacz, jak zwrócić ten produkt
849,00 zł
Kup teraz, zapłać później
Sprzedawane i wysłane przez
Niedostępny w sklepach stacjonarnych
Bezpieczne zakupy
z Programem Ochrony Kupujących
Zobacz, jak zwrócić ten produkt
Buty narciarskie męskie DALBELLO DS MX 120 MS
BUTY NARCIARSKIE MĘSKIE DALBELLO DS MX 120
DS to popularna na całym świecie linia butów od włoskiego producenta Dalbello. Buty bardzo dobrze sprawdzające się w amatorskiej jeździe na przygotowanej trasie.
Seria MX dedykowana jest dla narciarzy o szerokiej stopie. Seria butów Dalbello z oznaczeniem MX oznacza iż jest to najszersza wersja buta grupy DS o szerokości skorupy na poziomie 104 mm przy rozmiarze samplowym 26.0/26.5. (analogicznie 28.0/28.5 → 108 mm; 29.0/29.5 → 110 mm)
Model DS MX 120 zaprojektowany została z myślą o zaawansowanych narciarzach, którzy pragną dobrze zbalansowanego buta z większą ilością miejsca na stopy niż tradycyjne buty sportowe z wyższym flexem na poziomie 120 i szerszą wkładką o szerokości 104 mm (26.0/26.5).
.
TECHNOLOGIE W BUTACH NARCIARSKICH DALBELLO DS MX 120
.
MY FIT OD DALBELLO – TERMOFORMOWALNE BUTY WEWNĘTRzNE dedykowane do wygrzewania
Dalbello DS posiadają termoformowalne buty wewnętrzne oraz skorupę z technologią pamięci kształtu MY FIT 3D, pozwalając na pełne dopasowanie profilu buta do stopy narciarza.
Legendarne dopasowanie Dalbello uzyskało upgrade w ponad 60% zakresu butów dzięki systemowi My Fit.
Najbardziej wszechstronny program dopasowywania linera i skorupy można teraz dostosować termicznie na kilku poziomach, dodatkowo do wstępnie formowanej powłoki (Contour 4), która jest zawarta w każdym bucie z My Fit.
Zależnie od buta wewnętrznego, termoformowanie nie zajmuje dłużej niż 8 minut a flex pozostaje bez zmian, co gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień na stoku.
But wewnętrzny został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.
Wygrzewanie buta wewnętrznego odbywa się w specjalistycznym piecyku do wygrzewania od producenta Dalebello, w określonej temperaturze oraz czasie. Zalecamy dokonanie BOOTFITINGU w serwisie narciarskim.
.
BUDOWA SKORUPY - OVERLAP DESIGN
OVERLAP DESIGN, dwuczęściowa konstrukcja skorupy buta z cholewką typu overlap, gwarantując pewne trzymanie stopy, nie umniejszając komfortu.
Pięta jest lekko obniżona, co ułatwia utrzymać środek ciężkości ciała nad środkiem narty, dając Ci moc, precyzję oraz pełną kontrolę.
Główne korzyści?
Termoformowalny but wewnętrzny
Bez systemu ski-walk
Podeszwa bez insertów
Flex 120
Szeroka
Średnio zaawansowany
Nowy
Brak regulacji długości