dunlop

Rakieta do squasha Dunlop Sonic Core Revelation Pro

809,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +800 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Forehand

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Forehand

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Rakieta do squasha Dunlop Sonic Core Revelation Pro

Rakieta do squasha Dunlop Sonic Core Revelation Pro - eksplodująca siła uderzenia! Kształt ramy z otwartym sercem zapewnia dodatkową moc, a mniejszy rozmiar główki 490 cm2 przekłada się na większą precyzję i kontrolę.
Rama zaprojektowana została by zwiększyć prędkość rakiety i nadać większe przyspieszenie uderzonej piłce. Energia, którą generuje gracz przekłada się na potężną moc uderzenia i niesamowite czucie rakiety.

Nowa seria Sonic Core jest wykonana z Infinergy firmy BASF super elastycznego materiału, który jest bardzo lekki i idealnie pasuje do wymagań współczesnego gracza. Pianka Infinergy opracowana przez BASF, pierwszy na świecie E-TPU, ma znacznie lepsze właściwości odbicia w porównaniu z innymi materiałami, takimi jak EPP, EVA i EPE. Testy odbicia materiału wykazały 46% wzrost wysokości odbicia w porównaniu z oryginalnym materiałem Sonic Core. Kiedy pianka Infinergy jest połączona z ramą Sonic Core, rezultatem jest większa prędkość piłk co zapewnia bardziej agresywne uderzenia. Sonic Core wykonany z Infinergy znajduje się w strefie 2 i 10 godziny rakiety, tłumiąc wstrząsy uderzeniowe i redukując wibracje ramy nawet o 37%, co skutkuje bardziej komfortową grą i zmniejsza możliwość kontuzji.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Powierzchnia główki: 490 cm²,
Waga: 128 g (bez naciągu),
Balans: head heavy,
Materiał: Premium Carbon Fibre,
Układ strun: 14 x 18,
Siła naciągu: 9-14 kg,

Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec (na całą długość ramy).

  • Miejsce aktywności Wewnątrz
  • Wyważenie Na główkę
  • Materiał główny Włókno węglowe
  • Waga (g) 128 g
  • Poziom zaawansowania Zaawansowany
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Miejsce aktywności

Wewnątrz

Wyważenie

Na główkę

Materiał główny

Włókno węglowe

Waga (g)

128 g

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Stan produktu

Nowy