Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Termos na żywność Esbit Food Jug

134,59 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 1 l

Sprzedawane i wysyłane przez: SpecMarket

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SpecMarket
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Termos na żywność Esbit Food Jug

Opis

Sprawdzony termos Esbit Food Jug 1L na żywność pozwoli Ci na spożycie ciepłego posiłku gdziekolwiek się znajdziesz. Model ten wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu będzie Ci służył przez wiele lat.

Termos ESBIT utrzymuje długo temperaturę dzięki próżni, która znajduje się pomiędzy dwoma ściankami (wewnętrzną i zewnętrzną). Dzięki niej, termos może służyć zarówno do przechowywania płynów, pokarmów gorących jak i zimnych. Niezależnie od tego czy wlano gorącą zupę czy też mocno zmrożony napój, płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej.

Zatrzymywanie ciepła dla temperatury płynu 98 °C w temperaturze otoczenia 20 °C ±2 °C :

po 6 h: ok. 75 °C
po 12 h: ok. 60 °C
po 24 h: ok. 45 °C

Termos na jedzenie Food Jug posiada bardzo szeroki dostęp do środka co ułatwia nakładanie i wyciąganie z niego żywności. Całość posiada dwie zakrętki. Wewnętrzna odpowiada za szczelność. Wyposażono ją w przycisk do wyrównywania ciśnienia, aby otwieranie całości było łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zewnętrzna zakrętka służy jako miska, pozwalając na wygodne spożywanie posiłków.

Tworzywa nie zawierają BPA

Marka Esbit przykłada bardzo duża wagę do tego, aby oferować produkty najwyższej jakości. Dlatego w stosowanych tworzywach zrezygnowała ze stosowania substancji BPA. Bisfenol A, czyli w skrócie właśnie BPA, może się przedostawać do żywności, a w konsekwencji trafiać do organizmu człowieka, gdzie może być przyczyną wielu chorób. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z produktów marki Esbit, zastosowane w nich materiały nie zawierają BPA.

Dane techniczne:

wysokość: 200 mm
średnica: 108 mm
waga: 575 g
pojemność 0,75L
wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
póżniowy z podwójnymi ściankami
zakrętka pełniąca funkcję miski na jedzenie
zewnętrzna powłoka pokryta elegancką matową warstwą o właściwościach antypoślizgowych
zaawansowana nakrętka wyposażona w przycisk usuwający nadmiar ciśnienia
materiał wolny od BPA

Informacje techniczne

Objętość (litry)

1 l

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Objętość (litry)

1 l