extralink

Stacja zasilania turystyczna Extralink EPS-S600S 680 Wh

1999,00 zł 3500,00 zł - 1501,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 3500,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +1950 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Batna24

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Możliwość ładowania urządzeń, gdy tego potrzebujeszStacja ładująca Extralink EPS-S600S Power Station to innowacyjne rozwiązanie w zakresie czystej energii łączące moc i przenośność. Jest idealna do co

Możliwość ładowania urządzeń, gdy tego potrzebujeszStacja ładująca Extralink EPS-S600S Power Station to innowacyjne rozwiązanie w zakresie czystej energii łączące moc i przenośność. Jest idealna do codziennych potrzeb związanych z zasilaniem w domu, poza siecią lub po prostu w drodze. Dzięki wytrzymałemu uchwytowi, stację można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest mobilna moc.

Mobilna stacja ładująca 680WhStacja zasilania Extralink EPS-S600S to niezawodne źródło zasilania do wykorzystania w różnych dziedzinach i zastosowaniach: Gospodarstwo domowe, praca, hobby, camping itp. Gdziekolwiek jesteś, w każdej chwili naładuj swój smartfon, komputer, kamerę, drona, a także wiele innych urządzeń elektronicznych za pomocą portów wyjściowych. Korzystaj z innych urządzeń, takich jak telewizor, wentylator, odtwarzacz dźwięku, suszarka do włosów, oświetlenie oraz innych podłączonych urządzeń, niezależnie od stałego podłączenia do prądu.

Jeśli zabraknie prądu, możesz zasilać swoje najważniejsze urządzenia ze stacji zasilania Extralink. Jeśli bateria zacznie się wyczerpywać, naładuj ją ponownie w krótkim czasie za pomocą domowego gniazdka AC lub podłącz panele fotowoltaiczne (sprzedawany osobno).

Ogromna pojemność dostosowana do Twoich potrzebDzięki dużej mocy i pojemności 680Wh, mobilna stacja Extralink EPS-S600S posiada 2 gniazda AC, jedno gniazdo DC, 2 porty USB i 1 port USBC PD 100W. Zasili Twoją lodówkę turystyczną, telewizor, mini chłodziarkę, grill elektryczny, wentylator aparaty cyfrowe  za pomocą portów wyjściowych i wiele innych związanych z pobytem na zewnątrz i w domu, w zależności od Twoich potrzeb.

Rozbudowa o nieskończoną moc solarnąJako opcja rozbudowy, Portable power station może być wyposażona w panele solarne, które zapewnią nieskończony dopływ energii słonecznej. Technologia MPPT zapewnia wyższą sprawność ładowania.

  • Szerokość (w cm) 17,8 cm
  • Wysokość (w cm) 23 cm
  • Długość (w cm) 34 cm
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Szerokość (w cm)

17,8 cm

Wysokość (w cm)

23 cm

Długość (w cm)

34 cm

Stan produktu

Nowy