fischer

Kijki narciarskie Fischer My Carbon Z35019 2020

289,00 zł 389,00 zł - 100,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 389,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 110 cm

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kijki Fischer My Carbon Z35019 2020

Wyjątkowo lekkie, damskie kijki Fischer My Carbon Z35019 2020 z wytrzymałego i odpornego na złamania włókna węglowego. Wymagające narciarki z pewnością docenią rękojeść 2K Softtouch zapewniającą pewny i wygodny chwyt.
Jak dobrać długość kijka?

Chwyć jakiś prosty kij lub inny prosty przedmiot i mając kąt prosty ramienia i przedramienia zmierz odległość od podłogi do szczytu pięści, do tego dodaj 5 cm

Specyfikacja:

  • materiał: air carbon hm 20
  • średnica kijków: 13:9
  • uchwyt: speed 2k softgrip
  • talerzyk: xtd 65 basket
  • v-plug in - największą zaletą niniejszego rozwiązania jest łatwiejsze i szybsze wsuwanie i wysuwanie dłoni w pasek przy uchwycie kija. nowy zaczep v-plug zastosowany w pasku tworzy literę "v", dzięki czemu dłoń wsuwa się bardzo wygodnie.
  • 2k softgrip - wprowadzenie małych zmian czyni często wielką różnicę. najlepszym tego przykładem jest nowa konstrukcja uchwytu 2k softgrip. tradycyjne uchwyty 2k składają się z miękkiej i twardej części. w konstrukcji 2k softgrip zastosowano natomiast dwa miękkie elementy, dzięki czemu są one bardzo wygodne i nie wyślizgują się z dłoni.
  • Air carbon 13 mm - wykonany z włókien węglowych air carbon, pomimo niskiej wagi, jest niezwykle wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia materiałem. wykonane z niego trzony kijów mają zaledwie 13-milimetrów średnicy, dzięki czemu są bardzo opływowe i wygodne w użyciu.
Wgrywanie