gymbeam

Thor Shot GymBeam arbuz 60 ml

3,90 zł 3,90 zł/l

Smak:

Rozmiar: 60 ml

Sprzedawane i wysłane przez GymBeam

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do GymBeam

przez 30 dni

Thor Shot arbuz 60 ml - GymBeam

Thor Shot - Twój ulubiony, silnie działający stymulant przedtreningowy w poręcznej butelce, który daje zastrzyk energii, zwiększa wydajność i pompuje mięśnie.

Thor Shot jest nową formułą naszego stymulanta przedtreningowego w poręcznej ampułce, na bazie sprawdzonych i skutecznych składników, a w dodatku jest wolny od kreatyny. Beta-alanina daje fizyczną wytrzymałość, zmniejsza wytwarzanie kwasu mlekowego; przyczynia się do wzmożonej regeneracji a co więcej, zapobiega zmęczeniu. Thor Shot zawiera również jabłczan cytruliny, który skutecznie wspomaga wytwarzanie energii i zapewnia szybką regenerację mięśni. Dzięki silnemu stymulantowi, którym jest kofeina, będziesz mieć mnóstwo energii, a na dodatek, poprawi ona także koncentrację i bystrość umysłu. Tauryna, nieniezbędny aminokwas, utrzymuje nawodnienie organizmu, zwiększa siłę fizyczną oraz, jednocześnie, sprzyja spalaniu tłuszczu. Innowacyjna formuła argininy AAKG zapewnia wspaniałe napompowanie Twoich mięśni i zwiększa wytwarzanie hormonu wzrostu.

Zaledwie jedna ampułka tego silnego, przedtreningowego stymulanta gwarantuje, że będziesz doskonale przygotowany do zademonstrowania maksymalnej wydajności!

Thor Shot i jego skuteczne składniki:
Beta-alanina jest aminokwasem, który zwiększa poziom energii, sprzyja wytrzymałości mięśni oraz poprawia wydajność. Jest świetna dla zapobiegania zmęczeniu, a także gromadzeniu się kwasu mlekowego w mięśniach, pozwalając organizmowi funkcjonować lepiej i dłużej.

AAKG (alfa-ketoglutaran argininy) jest formą argininy, która zwiększa wytwarzanie hormonu wzrostu oraz insuliny. Jest on głównym donorem NO, i dlatego zwiększa wytwarzanie tlenku azotu, wzmacnia i pompuje mięśnie, poprawia wytrzymałość oraz wchłanianie składników odżywczych do mięśni.

Jabłczan cytruliny, który jest połączeniem aminokwasu L-cytruliny i jabłczanu, nasila wytwarzanie energii, zwiększa wytrzymałość oraz odporność na zmęczenie, poprawia regenerację oraz zwiększa poziom energii.

Tauryna jest nieniezbędnym aminokwasem, który - oprócz nawadniania organizmu - polepsza funkcjonowanie mózgu, poprawia osiągi sportowe, sprzyja regeneracji i szybkiemu zdrowieniu, a także wspomaga spalanie tłuszczu.

Kofeina jest substancją psychoaktywną, która stymuluje ośrodkowy układ nerwowy, zwalcza zmęczenie, zwiększa koncentrację oraz poziom energii.

     

Thor Shot i jego zalety:

 • silnie działający przedtreningowy stymulant w poręcznej ampułce
 • zwiększa wydajność fizyczną oraz wydolność siłową
 • pobudza energię
 • skutecznie "pompuje" mięśnie
 • poprawia i przyspiesza regenerację
 • zmniejsza wytwarzanie kwasu mlekowego
 • nie zawiera węglowodanów
 • nie zawiera kreatyny

     
Dla kogo jest przeznaczony Thor Shot?

Ten przedtreningowy stymulant jest przeznaczony dla sportowców w wieku powyżej 18 lat, którzy potrzebują dostać porządną dawkę energii przed treningiem. Ponieważ podnosi on wydajność, zwiększa uwagę i zdolność koncentracji, dlatego jeszcze dodatkowo przygotowuje Cię do sesji treningowej , nawet jeśli naprawdę masz ochotę ćwiczyć.

     

Składniki:
O smaku arbuza: woda, beta-alanina, alfa-ketoglutaran L-argininy, cytrulina, tauryna, aromaty, regulatory kwasowości: kwasek cytrynowy, mleczan magnezu, synefryna, zagęszczacz: guma ksantanowa, kofeina, słodzik (sukraloza), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Sposób użycia:
Zażywać jedną ampułkę (60 ml) 15-30 minut przed treningiem. Nie zapomnieć wstrząsnąć przed zażyciem.
Jako iż zawiera kofeinę, nie zażywać wieczorem oraz 5 godzin przed porą snu.    

Wartości odżywcze w 1 ampułce:

 • Beta-alanina: 1670 mg
 • L-cytrulina: 1120 mg
 • alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG): 1250 mg
 • Tauryna: 1000 mg
 • Kofeina: 200 mg
 • Magnez: 39.15 mg
 • Synefryna: 10 mg
 • Witamina B6: 0,1 mg

    

Ostrzeżenie:
Ten przedtreningowy suplement jest przeznaczony wyłącznie dla osób w wieku powyżej 18 lat. Nie jest odpowiedni dla ciężarnych i karmiących piersią kobiet. Jeśli spełniasz którykolwiek z tych warunków: wysokie lub niskie ciśnienie krwi, arytmia serca, jakiekolwiek inne problemy z sercem, zaburzenia pracy wątroby lub inne problemy z wątrobą, cukrzyca, zaburzenia psychiatryczne, problemy z prostatą lub oddychaniem, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Nigdy nie łącz z alkoholem lub narkotykami! Zmniejsz spożycie kofeiny z innych źródeł (np. kawa, herbata itp.). Nie jest on substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem małych dzieci. Przed zażyciem, przeczytaj instrukcje oraz przestrzegaj zalecanej dawki. Suplement nie zawiera żadnych substancji dopingujących. Prosimy konsultować się ze swoim trenerem osobistym przed rozpoczęciem jakichkolwiek sesji treningowych.

Wgrywanie