GYMBEAM

Tribulus Terrestris Buzdyganek Naziemny 120 tab - GymBeam

22,90 zł
22,90 zł/kg

Tribulus Terrestris Buzdyganek Naziemny 120 tab - GymBeam

Rozmiar: 150 g

Sprzedawane i wysyłane przez: GymBeam

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do GymBeam przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Opis

Tribulus Terrestris w sposób naturalny wspomaga rozwój mięśni, ich wydajność, siłę i regenerację
Tribulus Terrestris jest silnie działającym wyciągiem z rośliny zwanej Tribulus Terrestris lub Bindii (po polsku buzdyganek naziemny), który był stosowany już przez starożytnych uzdrowicieli w Chinach, Indiach i Mezopotamii. Był on wykorzystywany do zwiększania płodności oraz odmładzania organizmu i jest wykorzystywany po dziś dzień nawet w medycynie ze względu na szerokie spektrum swego działania oraz zawartość aż do 95% saponin - aktywnych składników zawartych w Tribulus. Jest on odpowiedni dla osób wykonujących ćwiczenia typu eksplozywnego, aby zwiększać siłę i wspierać rozwój mięśni. Tribulus Terrestris jest doskonałym środkiem pobudzającym wydajność fizyczną, zwiększanie siły, wytrzymałości, regenerację mięśni, a także wspomagającym aktywność seksualną.

Tribulus jest naturalną alternatywą dla syntetycznych anabolicznych środków hormonalnych. Wspomaga on syntezę białka oraz dodatni bilans azotowy.

Tribulus Terrestis i jego działanie:

  • wspomaga regenerację,
  • stymuluje rozwój mięśni,
  • wspomaga i zwiększa wytrzymałość oraz siłę,
  • zwiększa wydajność fizyczną,
  • zwiększa aktywność seksualną oraz popęd płciowy,
  • dostarcza substancji odżywczych wspomagających proces powstawania plemników,
  • ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy organizmu.

 
Dla kogo on jest?
Tribulus Terrestris jest przeznaczony dla sportowców, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową oraz aktywność seksualną. Dlatego też będzie on ceniony przez zawodowych sportowców potrzebujących doskonałej kondycji, a także jest odpowiedni dla uprawiania wszystkich wymagających fizycznie sportów.

Składniki
Ekstrakt z Tribulus Terrestris 90%, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (fosforan wapnia, stearynian magnezu).

Dawkowanie

  • Przyjmować 2 tabletki dziennie.

 

Informacje żywieniowe 2 tabletki 

  • Tribulus Terrestris 1200 mg

 
Ostrzeżenie
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Ten produkt nie zastępuje zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25 ° C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Informacje techniczne

Liczba kapsułek

120

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Informacje techniczne

Liczba kapsułek

120