Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Buty HEAD Zora BOA Black 2021

575 zł 719 zł - 144 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 37

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Buty HEAD Zora BOA Black 2021

Opis

Buty HEAD Zora BOA Black 2021 to damskie buty snowboardowe, które pochodzą z nowej kolekcji Head 2021. Charakteryzują się niezwykle przemyślaną konstrukcją. W rezultacie jazda na nich staje się czystą przyjemnością, bo jest niesamowicie łatwa. 

Bardzo komfortowe, a co za tym idzie również lekkie. Ułatwiają jazdę na desce. Zapewniają tym samym wielogodzinną i niczym nie zakłóconą zabawę na śniegu. 

But można sznurować praktycznie jednym ruchem za sprawą rewelacyjnego i intuicyjnego w obsłudze systemu BOA. But jest odpowiednio miękki tak by nawet lekkie kobiety mogły sprawnie reagować na poczynania deski, jak i sterować nią. Optymalne pochyleniem do przodu zapewnia wydajną transmisję energii. 

 

Cechy Buty Buty HEAD Zora BOA Black 2021:

The Women's Comfort Cuff - System Women Comfort zapewnia bardziej naturalny flex. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki ukształtowaniu cholewki w sposób odpowiadający kształtowi kobiecej łydki
Forward Lean 7° - Dla początkujących i osób preferujących spokojną jazdę
Flex Index 5 - Flex wybaczający błędy
Trace WMN Outsole - Dostosowana do kobiecych stóp podeszwa Trace WMN zapewnia doskonałą przyczepność, tłumienie i stabilność. Środkowe gumowe elementy dbają o przyczepność, a główna rama pozwala uzyskać doskonałe podparcie stopy i stabilność
Perfect Fit - Rewolucyjny system Perfect Fit zapewnia najwyższy poziom precyzji, komfortu i skuteczności. Chociaż buty wewnętrzne Head doskonale pasują do kształtu stóp, można je poddać wygrzewaniu, aby dopasować je jeszcze lepiej
Wodoodporna powierzchnia zewnętrzna, wykonana z połączenia nylonu i skóry syntetycznej
System sznurowania BOA - bezkompromisowe dzieło sztuki w dziedzinie wiązania
Specjalnie wzmocnione narażone na uszkodzenia i urazy obszary palców, pięty oraz łydki
Podeszwa Trace WNM jest lekka, a jednocześnie niezwykle przyczepna, zapewnia najwyższą stabilność i tłumienie drgań, dopasowana do kobiecych stóp
Przeznaczenie: All-Mountain

  
    
    
    Comfort Liner
     

    
      Doskonałe dopasowanie
      Wyściółka antybakteryjna Bamboo Charcoal
      Podeszwa FPG
    
    
  
  
    
    
    3D Molded Tongue
    
    Wszystkie buty wyposażone w język 3D molded Tongue oferują niespotykane dopasowanie i komfort oraz doskonałe oparcie przednie. Rozwiązanie to pozwala na bezstratne przenoszenie energii poprawia wyczucie i kontrolę nad deską.
  
  
    
    
    BOA
    Sznurowanie buta nigdy nie było łatwiejsze dociśnij pokrętło i przekręć je by bez wysiłku dopasować siłę sznurowania do własnych preferencji, odciągnij je by rozsznurować. Specjalna super wytrzymała powlekana linka stalowa bez problemu prześlizguje się przez prowadnice zapewniając doskonałe rozłożenie naprężenia i pełne dopasowanie.
  
  
    
    
    Autofit
    
    But wewnętrzny zaprojektowany specjalnie dla początkujących riderów, największy nacisk położono tu na zapewnienie wygody i odpowiedniej temperatury.
  
  
    
    
    Eva Padding
    
    Lekka termoformowalana wyściółka dopasowująca się do kształtu kostki i stopy. Poprawia dopasowanie i flex bez jakiegokolwiek negatywnego wpływu na osiągi.
  
  
    
    
    Women's Heel Pad
    
    Wyściółka w okolicach pięty jest miększa i nieco cieńsza niż w modelach męskich, dzięki czemu lepiej współgra z kształtem kobiecej stopy i zapewnia lepsze dopasowanie.
  
                                        Metal Lace Hooks           Mocne i wytrzymałe prowadnice zapewniają długoletnie użytkowania a jednocześnie pozwalją zawiązać buta tak mocno jak tego potrzebujesz bez obawy że przetrzesz przetrzesz sznurowadła.                -->
  
    
    
    Moldable Liners
    Indywidualne dopasowanie dzięki specjalnym termo

Opinie

Wgrywanie