hiro.lab

BCAA Hero.Lab BCAA Powder 330g Natural

89,00 zł 269,70 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 400 g

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Muscle Power

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

HIRO.LAB aminokwasy BCAA Powder Instant 330g Natural

Kup razem z

Podobne produkty

  • Wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA
  • Suplementy czysty w 100%, bez zbędnych wypełniaczy
  • Regeneracja uszkodzeń i zmniejszanie degradacji białek mięśniowych
  • ASTRAGIN® zwiększający przyswajalność aminokwasów nawet do 30%
  • Formuła Instant, zapewniająca świetną rozpuszczalność
  • Hiro BCAA Pure wesprze rozbudowę Twojej masy mięśniowej
  • Będziesz silniejszy, mocniejszy i szybszy!

Możesz więcej z BCAA Pure Instant

Chcesz wprowadzić swój trening na wyższy poziom, wyciskając mocniej, szybciej i dłużej? Postawiłeś sobie na cel: „Chcę rosnąć jeszcze więcej niż dotychczas”. Planujesz być sportowym kocurem, a może chcesz zostać mistrzem kulturystyki? Hiro.Lab odpowiada Tobie – BĘDZIESZ!. Teraz musisz jeszcze bardziej zadbać o swoje mięśnie, podnieść ich wytrzymałość oraz wydłużyć czas pracy, jednocześnie pamiętając o ich regeneracji. W tym kierunku podąży z Tobą Hiro.Lab BCAA Pure, wysokiej klasy suplement diety zawierający czyste połączenie leucyny, izoleucyny i waliny w stosunku 2:1:1.

Czym tak na prawdę jest BCAA?

BCAA są wyjątkowymi aminokwasami, ponieważ w przeciwieństwie do innych środków metabolizowane są w samym mięśniu, omijając tym samym rozpad w wątrobie, co doskonale wpływa na ich przyswajalność. Pierwiastki te nie są przez nas naturalnie wytwarzany, także musimy pozyskiwać je z pożywienia. Dlatego tak ważne jest stosowanie diety bogatej w aminokwasy, bazując na takich produktach jak nabiał, jaja, mięso i ryby. Jeśli jesteś osobą intensywnie trenującą, a regularny wysiłek fizyczny stanowi istotny element Twojego życia, to ilość aminokwasów przyswajanych wyłącznie w diecie, może być dla Ciebie niewystarczająca. Głównym zadaniem produktu jest stymulowanie ilości Twojego „paliwa rakietowego”, jednocześnie zabezpieczając przy tym wszystkie mięśnie. Mówiąc wprost, dzięki BCAA możesz trenować mocniej i dłużej, jednocześnie odczuwając mniejsze zmęczenie niż dotychczas. BCAA to także jeden z najpopularniejszym suplementów na regenerację mięśni po treningu.

Kompleksowe wsparcie aminokwasami BCAA od Hiro.Lab

Intensywny wysiłek fizyczny może sprawić, że organizm zacznie wykorzystywać białko jako źródło energii, zamiast przeznaczyć je do budowania mięśni. Sięgając po suplement BCAA Hiro.Lab, uzupełnisz poziom aminokwasów, tym samym hamując szereg negatywnych procesów wynikających ze zmęczenia. Aminokwasy rozgałęzione BCAA mimo zbliżonej struktury oraz sposobu działania, nieznacznie się od siebie różnią, dlatego właśnie stosowane razem, kompleksowo wspierają działanie wielu funkcji życiowych. Leucyna stymuluje syntezę białek mięśniowych i zmniejsza ich rozpad, zwłaszcza po ciężkim wysiłku fizycznym. Stymuluje też hormon wzrostu i uczestniczy w regulowaniu poziomu cukru we krwi. Z kolei Izoleucyna odgrywa istotną rolę w dostarczaniu organizmowi energii, jest niezbędna do produkcji i tworzenia hemoglobiny oraz czerwonych krwinek, biorąc udział w budowie mięśni i zwiększając poziom siły. L-walina natomiast działa poprzez dostarczanie bogatej podaży dodatkowej glukozy do produkcji energii i w ten sposób zapobiega rozpadowi mięśni. Ma także działanie pobudzające oraz wspomaga wzrost mięśni i naprawę tkanek. Jak widzisz, BCAA HIRO to szereg pozytywnych właściwości dla Twojego organizmu, które będą wsparciem w przedzieraniu się przez codzienność hardkorowych jednostek treningowych!

AstraGin® - Opatentowany Składnik Suplementu

Hiro.Lab do opracowania formuły suplementu zaprosiło markę NuLiv Science, która jest właściciel unikatowego składnik jakim jest AstraGin®. Jego skuteczność potwierdzają badania, o czym przekonasz się sięgając po zestaw aminokwasów BCAA HIRO. Obecność AstraGinu znacznie poprawi przyswajanie AMINO do Twojego organizmu i zwiększy ich biodostępność. Dodatkowo składnik ten, wykazuje właściwości regenerujące powierzchnie komórek nabłonka jelitowego, a także poprawia syntezę białek w mięśniach, dzięki zdolności do zwiększania wchłaniania leucyny (58% w ciągu 15 minut), co prowadzi do aktywacji szlaku sygnałowego mTOR. BCAA z Astraginem pomoże Ci, zadbać o swoje ciało zarówno na zewnątrz, jak i od środka, wspierając budowanie masy mięśniowej, przy jednoczesnym regulowaniu pracy układu pokarmowego, co przekłada się na utrzymanie dobrej kondycji i wysokiego poziomu odporności.

Składniki aktywne Porcja 6 g
Leucyna (L-leucyna) 2982 mg
Izoleucyna (L-izoleucyna) 1482 mg
Walina (L-walina) 1482 mg
Opatentowana formuła ASTRAGIN 50 mg

Porcja: 6g
Porcji w opakowaniu: 55
Opakowanie: 330g