hiro.lab

BCAA Hero.Lab BCAA Powder 400g Green Apple Sorbet

89,00 zł 222,50 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Smak:

Jabłko

Rozmiar: 400 g

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Muscle Power

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

HIRO.LAB aminokwasy BCAA Powder 400g Green Apple Sorbet

Kup razem z

Podobne produkty

  • Wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA
  • Regeneracja uszkodzeń i zmniejszanie degradacji białek mięśniowych
  • ASTRAGIN® zwiększający przyswajalność aminokwasów nawet do 30 %
  • Wsparcie w kształtowaniu sylwetki i rozbudowie masy mięśniowej
  • Odpowiedni poziom nawodnienia dzięki elektrolitom
  • Będziesz silniejszy, mocniejszy i szybszy!

Czym tak na prawdę jest BCAA?

BCAA są wyjątkowymi aminokwasami, ponieważ w przeciwieństwie do innych środków metabolizowane są w samym mięśniu, omijając tym samym rozpad w wątrobie, co doskonale wpływa na ich przyswajalność. Pierwiastki te nie są przez nas naturalnie wytwarzany, także musimy pozyskiwać je z pożywienia. Dlatego tak ważne jest stosowanie diety bogatej w aminokwasy, bazując na takich produktach jak nabiał, jaja, mięso i ryby. Jeśli jesteś osobą intensywnie trenującą, a regularny wysiłek fizyczny stanowi istotny element Twojego życia, to ilość aminokwasów przyswajanych wyłącznie w diecie, może być dla Ciebie niewystarczająca. Głównym zadaniem produktu jest stymulowanie ilości Twojego „paliwa rakietowego”, jednocześnie zabezpieczając przy tym wszystkie mięśnie. Mówiąc wprost, dzięki BCAA możesz trenować mocniej i dłużej, jednocześnie odczuwając mniejsze zmęczenie niż dotychczas. BCAA to także jeden z najpopularniejszym suplementów na regenerację mięśni po treningu. Jeżeli dostarczysz te aminokwasy do swojego organizmu w okresie około treningowym, będą one wspierać syntezę protein, co spowoduję szybszą „naprawę” włókien mięśniowych. Postaw więc na kompleksowe uzupełnienie, które gwarantuje suplement BCAA w proszku od Hiro.Lab. Ten kompleks Amino pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twoich mięśni podczas ćwiczeń, efektywnie je rozbudować, a także maksymalnie wydłużyć czas treningu.

Kompleksowe wsparcie aminokwasami BCAA od Hiro.Lab

Intensywny wysiłek fizyczny może sprawić, że organizm zacznie wykorzystywać białko jako źródło energii, zamiast przeznaczyć je do budowania mięśni. Sięgając po suplement BCAA Hiro.Lab, uzupełnisz poziom aminokwasów, tym samym hamując szereg negatywnych procesów wynikających ze zmęczenia. Aminokwasy rozgałęzione BCAA mimo zbliżonej struktury oraz sposobu działania, nieznacznie się od siebie różnią, dlatego właśnie stosowane razem, kompleksowo wspierają działanie wielu funkcji życiowych. Leucyna stymuluje syntezę białek mięśniowych i zmniejsza ich rozpad, zwłaszcza po ciężkim wysiłku fizycznym. Stymuluje też hormon wzrostu i uczestniczy w regulowaniu poziomu cukru we krwi. Z kolei Izoleucyna odgrywa istotną rolę w dostarczaniu organizmowi energii, jest niezbędna do produkcji i tworzenia hemoglobiny oraz czerwonych krwinek, biorąc udział w budowie mięśni i zwiększając poziom siły. L-walina natomiast działa poprzez dostarczanie bogatej podaży dodatkowej glukozy do produkcji energii i w ten sposób zapobiega rozpadowi mięśni. Ma także działanie pobudzające oraz wspomaga wzrost mięśni i naprawę tkanek.

AstraGin® - Opatentowany Składnik Suplementu

Hiro.Lab do opracowania formuły suplementu zaprosiło markę NuLiv Science, która jest właściciel unikatowego składnik jakim jest AstraGin®. Obecność AstraGinu znacznie poprawi przyswajanie AMINO do Twojego organizmu i zwiększy ich biodostępność. Dodatkowo składnik ten, wykazuje właściwości regenerujące powierzchnie komórek nabłonka jelitowego, a także poprawia syntezę białek w mięśniach, dzięki zdolności do zwiększania wchłaniania leucyny (58% w ciągu 15 minut), co prowadzi do aktywacji szlaku sygnałowego mTOR. BCAA z Astraginem pomoże Ci, zadbać o swoje ciało zarówno na zewnątrz, jak i od środka, wspierając budowanie masy mięśniowej, przy jednoczesnym regulowaniu pracy układu pokarmowego, co przekłada się na utrzymanie dobrej kondycji i wysokiego poziomu odporności.

Zadbaj o odpowiedni poziom nawodnienia dzięki Elektrolitom

Celem suplementacji BCAA jest wprowadzenie do organizmu niezbędnych aminokwasów przed rozpoczęciem treningu i utrzymanie ich poziomu przez cały czas jego trwania. Doskonałym stymulatorem odpowiedniego rozkładu amino podczas treningu jest nawodnienie w postaci elektrolitów. Dlatego też specjaliści z Hiro.Lab od razu umieścili w swoim składzie te „substancje przewodzące prąd” w Twoim organizmie. Odpowiedni poziom nawodnienia nie tylko wpłynie na Twoją wydajność podczas forsujących przepraw sportowych, ale także będzie wsparciem dla układu nerwowego, co z kolei zapobiega niepożądanym skurczom mięśni.

Składniki aktywne w porcji 10g
Leucyna (L-Leucyna) 2500 mg
Izoleucyna (L-Izoleucyna) 1250 mg
Walina (L-Walina) 1250 mg
Sód 250 mg
Potas 300 mg
Magnez 230 mg
Opatentowana formuła ASTRAGIN® 50 mg
Witamina B6 0,7 mg

Porcja: 10g
Porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 400g

Skład

Leucyna (L-leucyna), Izoleucyna (L-izoleucyna), walina (L-walina), potas (cytrynian potasu), substancja zagęszczająca-guma guar, aromaty odpowiednie dla smaku, emulgator-lecytyny (ze słonecznika), regulator kwasowości-kwas cytrynowy, substancja słodząca-sukraloza, substancja przeciwzbrylająca-dwutlenek krzemu, sód (cytrynian magnezu), opatentowana formuła ASTRAGIN® - Ekstrakt z korzenia Panax notoginseng 50:1 i ekstrakt z korzenia Astragalus membranaceus 10:1, witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik-karoteny.