hms premium

Drewniane kółka gimnastyczne z miarką TX08 HMS

169 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprzedawane i wysłane przez 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do 2sport

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Taśmy TX08 HMS PREMIUM posiadają miarki na paskach, dzięki którym ustawienie kółek na odpowiedniej wysokości, nie powinno stanowić żadnego problemu.

Kółka TX08 HMS Premium - to wysokiej jakości przyrząd do ćwiczeń gimnastycznych. Produkt został zaprojektowany dla osób, które chcą wzmocnić i wysmuklić ciało.

Kółka gimnastyczne zostały wyprodukowane z wyselekcjonowanego drewna. Pozwala to na wykorzystanie właściwości chwytnych tego materiału. W zestawie z obręczami, otrzymujesz komplet grubych i wytrzymałych pasów. Wszystkie szwy wykonano najwyższej jakości nićmi, zapewniającymi odporność na warunki atmosferyczne. Wyposażeniem tego modelu, jest również karabińczyk. W ten sposób, bez trudu zawiesimy kółka w dogodnym dla nas miejscu.

Przyrząd jest sposobem na intensywny trening. Model pozwala na wykonywanie rozmaitych ćwiczeń na górne i dolne partie ciała oraz wspomaga koordynację ruchów. Kółka TX08 mogą być wykorzystywane zarówno przez mężczyzn, do rozgrzewki przed treningiem siłowym, jak również przez kobiety, do treningu fitness.
Specyfikacja:

Materiał: Drewno, nylon, stal
Średnica: 230 mm
Grubość: 28 mm
Długość taśmy: 2640 mm
Waga brutto/netto: 1,34/1,18 kg
W zestawie:
kółka gimnastyczne: 2 szt
taśmy tekstylne: 2 szt
karabińczyk: 2 szt
Maksymalne obciążenie: 200 kg

Wgrywanie