HMS PREMIUM

OPONA TRENINGOWA 60KG PYT02 HMS PREMIUM

2250 zł

Przy jej wykorzystaniu, możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową.

Kolor:

Niebieski

Rozmiar: 60 kg

Sprzedawane i wysyłane przez: 2sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do 2sport przez 30 dni

Opis

PYT02 HMS PREMIUM, to miękka opona treningowa.

Opona, wykonana jest z trwałych materiałów, które czynią ją solidną, a jednocześnie na tyle miękką z zewnątrz, żeby zabezpieczać ćwiczącego przed ewentualnym urazem spowodowanym uderzeniem. Materiał zewnętrzny to bardzo wytrzymałe PVC, którego struktura wspomaga wykonywanie niektórych ćwiczeń, jednocześnie jest odporne na przetarcia. Łatwo również utrzymać materiał w czystości.

Opona PYT02 gwarantuje niezliczone możliwości treningowe. Przy jej wykorzystaniu możliwe jest wykonanie ćwiczeń na każdą grupę mięśniową. Różnicowanie ćwiczeń ułatwi 8 uchwytów, w które wyposażona jest opona. Uchwyty przeznaczone są nie tylko do przenoszenia, ale są również przystosowane do przypięcia taśm treningowych lub przywiązania liny.

Ćwiczenia z oponą rozwijają nie tylko siłę, ale również koordynację, równowagę, czy wytrzymałość. Najpopularniejsze ćwiczenia to przewracanie opony, wskoki czy tzw. spacer farmera. W doborze ćwiczeń najważniejsza jest jednak wyobraźnia trenera lub ćwiczącego, ponieważ liczba możliwości wykorzystania tego sprzętu jest nieskończona. Niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu, opona znajdzie swoje zastosowanie w każdym treningu.

Opony marki HMS PREMIUM występują w trzech wariantach wagowych, które różnią się od siebie kolorem oraz wymiarami.

Specyfikacja:

Materiał: EPE, PVC
Wymiary:
Średnica zewnętrzna: 103 cm
Średnica wewnętrzna: 49 cm
Wysokość: 29 cm
Waga produktu: 60 kg
Ilość uchwytów: 8
Kolor: niebieski
Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Oceny użytkowników

Wgrywanie