hop-sport

Skakanka z łożyskami i miękkim uchwytem Hop-Sport

53,90 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +54 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Hop-Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Skakanka miękkim, piankowym uchwytem oraz systemem łożysk. Dodatkowym atutem tego modelu skakanki jest możliwość szybkiej regulacji długości linki.

Kup razem z

Podobne produkty

Skakanka z łożyskami i miękkim uchwytem marki Hop-Sport to prosty przyrząd, który możesz wykorzystać w codziennych ćwiczeniach - pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową, ukształtować mięśnie oraz poprawić kondycję. Pomimo swej prostoty, skakanka wymaga precyzji i dobrej techniki. Ćwiczenia na skakance angażują do pracy całe ciało, od nóg aż po barki i klatką piersiową. Innowacyjna konstrukcja skakanki z systemem łożysk i metalową linką pozwala na wykonanie wielokrotnych skoków podczas jednego obrotu skakanki. Dodatkowym atutem tego modelu skakanki jest możliwość szybkiej regulacji długości linki.

Konstrukcja skakanki HS-P030JR została opracowana z myślą o wymagających użytkownikach poszukujących niezawodnego sprzętu, gwarantującego wysoki komfort ćwiczeń. Dzięki zastosowanym w tym modelu łożyskach, praca skakanki jest szybka i sprawna, a Twój trening przynosi jeszcze lepsze efekty.

Metalową linkę o długości 300 cm i średnicy 2,5 mm osłonięto wytrzymałym na obtarcia materiałem. Przemyślana budowa umożliwia płynną regulację długości linki w ciągu kilkudziesięciu sekund! W odróżnieniu od skakanek z linką z PVC, modele z metalową linką są cięższe i pozwalają uzyskać szybsze tempo obrotów, umożliwiając przez to bardziej intensywne i różnorodne ćwiczenia. Są szczególnie polecane dla osób trenujących crossfit, sztuki walki oraz do zaawansowanego treningu wzmacniającego.
Dane techniczne:
• Model: HS-P030JR
• Waga: 145 g
• Długość linki: 300 cm
• Średnica linki: 2,5 mm
• Długość uchwytu: całkowita 16 cm, dł. części chwytnej 14 cm
• Średnica uchwytu: 2,7 cm
• Materiał: lina metalowa, uchwyty PP

  • Stan produktu Nowy
  • Regulowana długość Regulowana długość

Stan produktu

Nowy

Regulowana długość

Regulowana długość